+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Dizajnéri

Senior Web grafik

Kreativ Gang

Mesto: Žilina, Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 €

Dátum pridania: 15.03.2020

Sme talentovaní individualisti s vlastným názorom na svet. Spája nás vášeň pre marketing a láska k športu. Ak sa nebojíš nových výziev a chceš byť súčasťou Gangu, napíš nám.

Náplň práce

• spracovanie požiadaviek klienta do výsledných top webov
• práca v programoch Adobe Photoshop, Illustrator, XD
• grafický web dizajn s prihliadnutím na UX a UI
• nepohrdneš ani tvorbou firemnej identity (logo, vizitky,…)

Požiadavky

• skúsenosti s grafickým dizajnom na profesionálnej úrovni
• spracované vlastné portfólio grafických prác
• zmysel pre detail
• otvorené oči vo svete ilustrácií, grafík, vizuálov a obrázkov s cieľom učiť sa nové
veci a neustále napredovať

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 6 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka