Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Account Manager

Kreativ gang

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1200 eur

Dátum pridania: 01.08.2019

Sme akčná marketingová agentúra. Odvádzame skvelú prácu pre ambicóznych klientov. Nasekáme dizajny, ktoré si budeš pamätať. Efektívne nastavíme kampane, nakopneme sociálne siete nášho klienta. Zorganizujeme nezabudunuteľné eventy, máme produkciu, ktorá búra hranice.

Náplň práce

Plánovanie ti nerobí problém? Máš prehľad o novinkách v digitálnom svete? Nebojíš sa webov, sociálnych sietí a si multitalentovaný (super)hrdina? Chceš byť spojkou medzi agentúrou a našimi klientami?

Job tvoj každodenný:

• spracovanie požiadaviek našich klientov

• vytváranie jednoznačných zadaní pre ľudí v agentúre (dizajnér, programátor, copywriter, event manager, .. )

• proaktívna komunikácia s klientom, hľadanie nových riešení

• brainstormingy a kreatívna práca na kampaniach

• obchodné stretnutia s novými zákazníkm

Požiadavky

Požiadavky naše nemenné:

• skúsenosti s prácou v marketingu (min. 2 roky)

• zmysel pre detail a zodpovednosť

• otvorené oči vo svete reklám, grafiky, webov a sociálnych sietí

• orientácia v programoch WordPress, Business Manager, Google Ads