Go back Späť
Marketéri

PPC špecialista

Kreativ gang

Mesto: Žilina, Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1500 eur

Dátum pridania: 15.03.2019

Náplň práce

Kedy ťa chceme?
·       ak máš výkonnostný marketing v malíčku
·       ak vieš popi*i PPC
·       ak si analytická duša a miluješ čísla, lebo tie našich klientov zaujímajú
·       ak vieš, že analýza kľúčových slov sa nedá zbuchnúť za hodinku
·       ak sa ti nemýli konverzný pomer a konverzný kurz, lebo naši klienti nechcú meniť eurá na doláre ale návštevníkov na zákazníkov
·       ak SEO nie je pre teba strašiak v poli
·       ak sú v tvojom živote kľúčové slová marketing a pivo

Požiadavky

Čo by si mal vedieť?
·       Google Analytics pokročilý
·       Google Ads pokročilý
·       Facebook Ads manager pokročilý

Ponúkame

Čo ťa u nás čaká?
·       klienti, vysnívaní aj menej vysnívaní
·       ohľaduplní kolegovia (aj kávu urobia, aj na pivo idú)
·       kancel v centre mesta
·       narodeninové a meninové raňajky
·       práca (áno, aj zábava)
·       flexibilná pracovná doba
·       možnosť home office
Btw. vážime si voľný čas svojich zamestnancov. Pracujeme od nevidím do nevidím. Víkendy a večery patria priateľom a rodine.

Mám záujem

Mám záujem