Kreativ Gang

Socialista

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané04.03.2021

Náplň práce

Čo budeš robiť?

• Komunikovať s klientami

• Tvoriť obsah na sociálne siete

• Spravovať sociálne siete našich aktuálnych a nových klientov

• Vytvárať mesačné reporty, analýzy a prezentovať výsledky klientom

• Nastavovať kampane ako pán

Požiadavky

Do Gangu hľadáme kreatívneho a skúseného socialistu.

Bavíš sa na Instagrame, vieš čo najlepšie funguje na Facebooku a poznáš najnovšie trendy na sociálnych sieťach? Ak si poradíš aj s hejtermi, tak sa určite príď ukázať, alebo si poďme aspoň zavolať. :)

Chceme ťa, ak:

• máš prehľad v digitále a baví ťa tvoriť a hľadať nové cesty na sociálnych sieťach

• si si už v marketingu nejaký ten rok odskákal,

• ti komunikácia s (ne)príjemným klientom nerobí problém

• ti nechýba zmysel pre detail a zodpovednosť

Ponúkame

Čo dostaneš od nás?

• prácu pre rôznorodých klientov

• inšpiratívnych šéfov a veselých kolegov

• možnosť práce z domu ale aj z kanclu ak si už unavený zo svojho bytu

• neobmedzený objem kávy