Kreativ gang

PPC guru

FormaFull-time

Platod 1300 €

Úroveň

Pridané01.02.2021

Náplň práce

  • Robenie štastným seba, kolegov v agentúre a našich klientov
  • Prinášanie vynikajúcich wow výsledkov z pripravených kampaní
  • Hľadanie startégií a optimalizácia kampaní aby klientom padala sánka
  • Udržiavať sa vo forme v poznaní a správe PPC kampaní
  • Každodenné nadšenie z Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics a ďalších potrebých digitálnych nástrojov.
  • Vtipná komunikácie v tíme a profesionálna s klientami
  • Energické a presvedčivé obhajoby navrhovaných stratégii
  • Prinášanie konverzií našim klientom

Požiadavky

  • Baví ťa vytvárenie, optimalizácia a stratégia Facebook Ads a Google Ads kampaní?
  • Rozumieš si s Google Analytics a ďalšími digitálnymi nástrojmi?
  • Máš analytické myslenie a rozumieš dátam?
  • Si zodpovedný a schopný tímovej práce?
  • Vieš argumentovať a mať svoj názor?
  • Namiesto nedá sa hľadáš riešenie?
  • Máš prehľad v online svete a nechýbajú ti skúsenosti?

Ponúkame

Spoluprácu fulltime alebo freelance s našimi pobočkami v Žiline, Bratislave, Prahe a Sydney. Prácu pre rôznorodých klientov, inšpiratívnych šéfov a veselých kolegov.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top