Kreativ gang

Copywriter + kreatívec

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané22.12.2020

Náplň práce

Do Gangu hľadáme kreatívneho a zodpovedného copywritera. Marketingového univerzála, ktorý má skúsenosti. Vyzná sa v svete reklamy a dokáže kreovať nové kampane.

Zvládneš upratať komunikačný ping-pong? Rozumieš ako písať texty pre weby, poradíš si s hejtermi na sociálnych sieťach? Pošli nám svoje CV a portfólio.

Čo budeš robiť?

  • písať texty pre aktuálnych i nových klientov agentúry
  • kreatíva nových jedovatých kampaní
  • každodenná komunikácia s klientmi
  • príprava tendrových prezentácií a briefov
  • tvorba contentu sociálnych sietí našich klientov
  • písanie a tvorba newslettrov a blogov

Požiadavky

Chceme ťa, ak:

  • máš prehľad v digitále, nebojíš sa webov a sociek,
  • si si už v marketingu nejaký ten rok odskákal,
  • ti komunikácia s (ne)príjemným klientom nerobí problém
  • ti nechýba zmysel pre detail a zodpovednosť
  • vyznáš sa vo Facebook Business manager, Mailchimp, WordPress

Ponúkame

  • prácu pre rôznorodých klientov
  • inšpiratívnych šéfov a veselých kolegov
  • možnosť práce z domu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top