pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Kreativ gang

Senior Account Manager

Mesto: Bratislava, Žilina

Forma: Full-time

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 05.03.2021

Náplň práce

Do Gangu hľadáme kreatívneho a zodpovedného senior account managera. Marketingového univerzála, ktorý rozumie aj webom a vie pomôcť s tvorbou a správou sociálnych sietí.

Zvládneš komunikačný ping-pong medzi klientom a agentúrou? Rozumieš webom a poradíš si s hejtermi na sociálnych sieťach? Príď sa nám ukázať alebo teda poďme si aspoň zavolať

Čo budeš robiť?

starostlivosť o aktuálnych i nových klientov agentúry
každodenná komunikácia s klientmi
príprava briefov, cenových ponúk a prezentácií

Požiadavky

Chceme ťa, ak:

máš prehľad v digitále, nebojíš sa webov a sociek,
si si už v marketingu nejaký ten rok odskákal,
ti komunikácia s (ne)príjemným klientom nerobí problém
ti nechýba zmysel pre detail a zodpovednosť

Ponúkame

Čo dostaneš od nás?

prácu pre rôznorodých klientov
inšpiratívnych šéfov a veselých kolegov
možnosť práce z domu ale aj z kanclu ak to už doma nedávaš
neobmedzený objem kávy