Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior PHP Developer

Krea

Mesto: Nitra

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 eur

Dátum pridania: 23.01.2019

Poď pracovať k nám do KREA. Sme firma vyvíjajúca IT riešenia na mieru. V kancloch v centre Nitry je nás asi 10. Väčšinu tvoria programátori, no nájdeš tu aj accounťáka, projektového manažéra a samozrejme šéfa. Každý z nás je čímsi jedinečný. Jeden cvičí, druhý pestuje čili papričky, ďalší hrá v kapele na gitare. Preto sme si istí, že tu nájdeš minimálne jednu spriaznenú dušu a do práce sa budeš tešiť nielen kvôli robote.

Náplň práce

V prvom rade budeš programovať. Zaradíme ťa do niektorého z našich tímov, kde budeš pracovať na nových funkcionalitách, drobných i väčších úpravách a fixoch. Taktiež budeš veľa komunikovať so svojimi tímovými parťákmi, budeš sa veľa učiť (záleží od tvojich skúseností. Možno nás naučíš niečo ty) a sem tam napíšeš nejakú projektovú dokumentáciu.

Požiadavky

Nemusíš byť žiaden programátorský Rambo. Budeme radi, ak máš nejaké skúsenosti a poznáš aspoň jeden PHP framework. Tiež by si mal mať schopnosť počúvať, vedieť pracovať v tíme a nebyť tvrdohlavý truľo, čo všade bol a všetko vie.

Ponúkame

Ponúkame ti pohodu. Vďaka dlhodobým projektom a našim šikovným projektovým manažérom je slovo deadline takmer neznáme. Nepoznáme ani nadčasy alebo prácu cez víkend. Keď padla, ideš domov. Dostaneš aj vlastnú stoličku, kávy koľko zvládneš vypiť, parkovaciu kartu a v stave núdze aj home office. Počas sezóny ťa zoberieme na ochutnávku špičkových slovenských vín a občas si nejakú tu fľašku otvoríme aj cez týždeň. Ak chceš vedieť viac, ozvi sa. A určite daj o sebe vedieť, ak si unavený z terajšej práce, zo sústavných deadlinov a z toho, že ti stále niekto pozerá na kód (pardon prsty).