Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Grafik / DTP

KOŠICE: DNES

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 eur

Dátum pridania: 07.08.2019

Sme najväčší regionálny mediálny dom na na Slovensku. Jeho súčasťou je denník - KOŠICE:DNES, lokálna televízia KOŠICE:DNES, multimediálny portál www.KOSICEDNES.sk a sociálne siete KOŠICE:DNES, v spolupráci s regionálnym Rádiom KISS. Poslaním mediálneho domu KOŠICE:DNES je poskytovať Košičanom komplexné aktuálne a kvalitné informácie atraktívnou a modernou
formou.

Náplň práce

Prídeš k nám s kreatívnym nápadom, prinajlepšom budeš počúvať a realizovať tie naše. Jednoduché však? Samozrejme ti veľmi pekne poďakujeme, ak dokážeš vykúzliť rôzne grafické návrhy pre online a offline výstupy. A ak máš skúsenosti s web dizajnom, tvorbou grafiky do novinových strán, a už si sem tam robil aj nejaké tie propagačné materiály, či si zalamoval strany do novín, pochválime a pekne ťa odmeníme.

Požiadavky

Stačí, že budeš expert v Adobe programoch (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign) a budeš veľmi dobre ovládať Microsoft Powerpoint a Microsoft Windows. A mať 2 roky praxe nás len a len poteší. Taktiež ak nemáš obe ruky ľavé, si šikovný, môžeš nastúpiť od septembra, si zodpovedný, pracovitý a najmä kreatívny, potom si práve ten, koho hľadáme.

Ponúkame

Každý mesiac rozdávame od 1000 EUR brutto v závislosti od tvojich skúseností, ponúkame partiu skvelých ľudí v príjemnom prostredí s vynikajúcou kávou na stole, a ak nás budeš počúvať, vďaka našim partnerstvám ešte môžeš získať voľné vstupy na zaujímavé podujatia. A sem-tam ani home office pre nás nie je neznámym pojmom. Lákavé, že? A aby sme nezabudli, pracovať pre TOP slovenské spoločnosti tiež nie je na škodu.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 2 ďalšie. Zobraziť všetky