Komplot Advertising

Grafický/á dizajnér/ka & animátor/ka

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané09.11.2021

V roku 2000 vznikol v Bratislave Komplot, ktorého následkom je dodnes prosperujúca full servisová reklamná agentúra. Vyzbrojení kreativitou, umom, šikovnými stratégmi, dizajnérmi a copywritermi bojujeme za lepší život značiek aj ľudí. Veríme v silu dizajnu a jeho schopnosť robiť svet krajším. Len tak ľahko sa nevzdávame a ťaženia na poli reklamy doťahujeme do víťazného konca.

Náplň práce

Budú dni, kedy treba niečo pekné vymyslieť a graficky spracovať, ale aj dni venované tvorbe animácií a krátkych videí. Inokedy bude treba zalomiť - či už u nás na gauči alebo za pracovným stolom, je vecou dohody. Najmä tak, aby dobre bolo.

Požiadavky

Do nášho útleho kolektívu hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorá/ý ovláda nielen seba, ale aj prácu v tradičných grafických programoch. Vie myslieť, vymyslieť a vyrobiť jednoduché animácie. Priatelí sa s videami a finálne výstupy si dokáže po sebe skontrolovať tak, že už netreba viac upratovať.

Ponúkame

Pokojné pracovné prostredie v centre Starého mesta, komorný kolektív, štandardnú pracovnú dobu bez nadštandardných nočných a víkendových smien.
Držíme ti miesto od 1. 1. 2022, teraz už vieš to.