KOMPAVA

Social Media Manager

MestoNové Mesto nad Váhom

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované08.11.2023

Sme slovenská spoločnosť, ktorá je na trhu už 21 rokov. Zaoberáme sa vývojom, výrobou a distribúciou výživových doplnkov. Pod pojmom "výživový doplnok" si môžete predstaviť produkty od proteínov cez iontové nápoje, tyčinky či spaľovače tukov -jednoducho všetko, čo potrebujú športovci, až po produkty používané na dennej báze ako pravidelná suplementácia vitamínov a minerálov u bežnej populácie.

Naša najväčšia distribúcia je na Slovensku, ale obliehame aj český a poľský trh a postupne sa snažíme expandovať na ďalšie trhy. Spolupracujeme s veľkými distribučnými firmami, ale i veľkými hráčmi v oblasti zdravej výživy a doplnkov výživy - v online, ale i offline sfére.

Náplň práce

Si ako doma na sociálnych sieťach a ovládaš Google nástroje? Rád si to, čo vytvoríš aj štatisticky preveríš a zanalyzuješ? Vieš, ako budovať brand a nemáš problém kreatívne a rýchlo tvoriť? Tak potom hľadáme práve teba. 😎

Do marketingového tímu v spoločnosti Kompava hľadáme posilu v podobe kreatívneho a efektívneho správcu sociálnych sietí našej spoločnosti. Popri tom všetkom ťa uvedieme aj do Influencer marketingu.

Koho presne hľadáme?

  • Človeka s prehľadom v sociálnych sieťach a Google nástrojoch.
  • Kreatívca, ktorý rád tvorí zaujímavé a pútavé videá, tiež kreatívy vo forme príspevkov na sociálnych sieťach.
  • Tímového kolegu, ktorý žije pre online marketing a sleduje najnovšie trendy.
  • Hráča, ktorý si úspešnosť vlastnej tvorby rád samostatne vyhodnotí a výsledky následne zúročí pri svojej príprave.

Pracovnou náplňou bude:

  • nastaviť najvhodnejšiu komunikáciu značky Kompava s cieľovou skupinou na sociálnych sieťach,
  • tvorba publikačného plánu na týždne-mesiace vopred,
  • tvorba textov k príspevkom, takže očakávame bezchybnú gramatiku a štylistiku,
  • plánovanie príspevkov na sociálnych sieťach,
  • monitoring a dôsledný reporting príspevkov z pohľadu dôležitých metrík s využitím Google Analytics a Facebook Insights,
  • analýza výsledkov a príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu,
  • pravidelná a konzistentná komunikácia a práca s influencermi značky Kompava,
  • spolupráca s kolegami z ostatných oblastí marketingu,
  • sledovanie aktuálnych trendov v online marketingu,
  • účasť na brainstormingoch v rámci tvorby kampaní, návrhov a riešení.

Požiadavky

Čo od teba očakávame:

  • iniciatívu a prílev nových nápadov,
  • estetické cítenie,
  • schopnosť samostatne naplánovať, vytvoriť a nasadiť príspevky na sociálne siete,
  • aktívne využívanie programov na tvorbu grafiky - Photoshop/ Canva,
  • aktívne využívanie programov na úpravu videí -Davinci/Adobe Premiere,
  • bezchybnú gramatiku a štylistiku, keďže texty k príspevkom budeš tvoriť ty,
  • pravidelná analýza a reporting zverejnených príspevkov,
  • dôslednosť a zmysel pre detail,
  • prehľad v oblasti online marketingu, aktuálne trendy,
  • znalosť ostatných oblastí online marketingu je vítaná, ale nie je podmienkou.

Správa všetkých sociálnych sietí - Expert
Facebook Business Manager - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Minimálne 2 roky praxe

Ponúkame

  • prácu v stabilnej, prosperujúcej firme (viac ako 20 rokov na trhu)
  • zamestnanecké benefity - fitness na pracovisku
  • dynamickú prácu v príjemnom kolektíve
  • moderné pracovné prostredie
  • priestor pre profesionálny rast v oblasti marketingu a zdravej výživy
  • flexibilitu pri návrhoch a realizácii výborných a úspešných nápadoch
  • podporu ďalšieho vzdelávania, semináre, školenia
  • tímovú prácu
  • podporu v oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu

Zamestnanecké výhody, benefity

  • 13.plat
  • bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
  • bonus pri odporučení zamestnanca
  • parkovacie miesto v mieste výkonu práce
  • komplexný vzdelávací program
  • nápoje na pracovisku
  • fitness na pracovisku
  • masážne lôžko na pracovisku
  • mobilný telefón
  • zamestnanecké zľavy
  • firemné darčeky
  • firemné akcie, večierky
    Životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielaj na e-mailovú adresu [email protected] alebo ho nahraj sem. Kontaktovať budeme spätne uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme a tešíme sa na nového kolegu/kolegyňu.