Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Copywriter & Ideamaker

Klarstein

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1800 eur

Dátum pridania: 27.05.2019

Klarstein je nemecká značka dizajnových kuchynských spotrebičov a elektroniky do domácnosti. Sedíme v úplnom centre Bratislavy, v novo-zrekonštruovaných priestoroch. Náš tím tvorí 14 mladých marketérov, ktorí spravujú kampane v 8 krajinách Európy. Hľadáme kreatívnych ľudí s drajvom, ktorých nebaví komfortná zóna. Ľudí, ktorí sa chcú učiť na vlastných chybách a takých, ktorí chcú svoje diela vidieť v celej Európe.

Náplň práce

Písať budeš v slovenčine, no tvoje diela budú prekladané aj do češtiny, maďarčiny, chorváčtiny, slovinčiny, bulharčiny, rumunčiny, polštiny, ba dokonca do bulharskej cyriliky! Hlavnou náplňou tvojej práce bude najmä:- Operatívny copywriting: tvorba obsahu pre sociálne siete a blog- Strategický ideamaking: tvorba konceptov brandových kampaní pre značku Klarstein- Content management: aktualizácia textov na našich weboch

Požiadavky

bezchybná slovenčina a dokonalý zmysel pre detailskúsenosť na podobnej pozícii aspoň 2 rokyskúsenosť s editáciou textov cez HTML / CSSsamostatnosť a vôľa doťahovať projekty do úspešného koncaproaktívny prístup pri tvorbe brandových kampaníznalosť anglického a nemeckého jazyka výhodouschopnosť prispôsobiť sa častým zmenám a prioritizovať úlohy

Ponúkame

Mzdu na úrovni 1,000 - 1,800€ v závislosti od skúsenosti a typu pracovného pomeruMentoring od skúsených online marketérovKariérny rast v multi-miliónovej spoločnosti, ktorej medziročný rast obratu dosahuje dvojciferné číslaFlexibilnú pracovnú dobuBenefity, ktoré inde ľahko nenájdeš:Mladý 14-členný marketingový tím, ktorý pozostáva z ľudí z veľkých agentúr, a dokonca z GoogluPriamy kontakt s CEO / CMO a absolútna dôvera manažmentu v to, čo robíšMožnosť sebarealizácie ďaleko nad rámec tvojej základnej pozícieImplementácia tvojich nápadov do 8 krajín, v ktorých aktuálne pôsobímeStartupová atmosféra plná dynamiky; mladí kolegovia z celej EurópyŠiroké spektrum benefitov (biliard, stolný futbal, snack bar, kurzy angličtiny, 100% preplatené športové a edukačné aktivity)