Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Marketingový Manager

KINEKUS

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 eur

Dátum pridania: 17.06.2019

KINEKUS pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 ako obchodná spoločnosť, ktorej hlavnou aktivitou je veľkoobchod a maloobchod s rozsiahlym portfóliom obchodného tovaru: domáce potreby, železiarstvo, ručné aj elektrické náradie, záhradné a stavebné náradie, potreby pre dom, byt, stavbu, dielňu a záhradu, elektrospotrebiče, ďalší doplnkový sortiment.
Maloobchodný sortiment tvorí viac ako 15 tisíc druhov tovarov. Veľkoobchod zásobuje viac ako 1 500 obchodných partnerov na celom území Slovenska.
Od r. 1993 sa spoločnosť zameriava aj na import a export vyššie uvedených komodít z a do krajín Európy, Ázie, ako aj iných kontinentov.

Náplň práce

• zodpovednosť za nastavenie marketingových stratégií
• zostavovanie, rozpočtovanie, vyhodnocovanie marketingového plánu a jednotlivých marketingových kampaní
• riadenie činnosti marketingového oddelenia, zadávanie úloh a zodpovednosť za osobný rozvoj jeho jednotlivých členov, ich vedenie a motivovanie
• koordinácia výroby a distribúcie POS propagačných materiálov
• zodpovednosť za budovanie značky spoločnosti
• zodpovednosť za weby spoločnosti (tvorenie obsahu), koordinácia vývoja e-shopov
• event manažment
• navrhovanie a realizovanie prieskumov trhu, zisťovanie dopytu, povedomia, znalosti značky
• implementácia mediálnej komunikačnej stratégie spoločnosti KINEKUS (stanoviská, vyhlásenia a PR správy), realizácia mediálnych reklamných kampaní (tlač, rádio, TV, outdoor, internet, sociálne siete) v spolupráci s agentúrami alebo aj bez nich