KAPA Studio

PPC špecialista 👨‍💻

MestoŽilina

FormaFull-time

Plat850 — 1000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané10.08.2020

KAPA Studio s.r.o. sa zaoberá komplexnými marketingovými službami najmä v online priestore. Naše portfólio obsahuje tvorbu webových stránok a e-shopov na mieru, online marketing, copywriting, SEO a ďalšie. Sme hrdým nositeľom ocenenia EURid Web Awards 2015 ako finalista súťaže najlepšieho webu s .eu doménou a sme aj aktívnym Google Partnerom . Našou víziou je poskytovať klientom efektívne online marketingové služby v rôznych odvetviach podnikania.

Náplň práce

Kompletná správa účtov s kampaňami v Google Ads. Zlepšovanie výkonnosti jednotlivých účtov podľa stanovenej stratégie.

Požiadavky

Aspoň 2 roky aktívnych praktických zručností so správou kampaní v Google Ads.
Výborná znalosť Google Analytics a Google Ads.

  • Analýza výsledkov, odporučenie zmien a vykonanie odporúčaných zmien.

Ponúkame

  • Variabilný pracovný čas
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Stravné lístky v hodnote 4,2 €
  • Pohodovú firemnú kultúru :)