K.B. Systems

Global PR manažér

MestoRemote

FormaFull-time

Plat2000 — 5000 €

Úroveň

Pridané15.03.2020

K.B. Systems is a young Slovak online company, which offers a wide range of services to global affiliate websites that contain reviews, educational articles, and more. Its main client is one of the top 3 projects in its niche globally, with ambitions to continue improving and eventually becoming the world’s #1.

Náplň práce

Hľadá sa odhodlaný PR guru s chuťou pracovať na sebe. Do tímu v Bratislave hľadáme odborníka v oblasti PR, ktorý príjme výzvu rozprúdiť diskusiu o responsible gambling v 15 rôznych krajinách.

Máme pripravenú PR stratégiu a potrebujeme efektívneho exekútora a zároveň proaktívneho človeka, ktorý bude prichádzať s vlastnými nápadmi a insightmi.

Ponúkame ti tak príležitosť stať sa jedným z mála ľudí na Slovensku, ktorí sa rozumejú globálnemu PR. Zároveň ti táto práca umožní rozšíriť si network o množstvo zaujímavých kontaktov na médiá či novinárov, ktoré majú veľkú hodnotu.

Naším produktom je medzinárodný porovnávací web o online hazarde. Pohybujeme sa v zložitom a extrémne konkurenčnom prostredí, pričom náš biznis je veľkou mierou založený na UX a SEO. Dali sme si však za úlohu vyzdvihnúť spoločensky dôležitú tému, ktorou je responsible gambling. A ty môžeš byť práve tou osobou, vďaka ktorej svetu povieme, že existujeme a o tejto téme máme čo povedať.

Nie sme korporácia, v ktorej sa dobré nápady strácajú v manažérskom procese, ani online agentúra, v ktorej na ne nie je budget či čas. Viac ako 3 roky pracujeme na jednom (vlastnom) projekte. Nastal tak čas povedať o nás verejnosti a otvoriť dôležitú spoločenskú tému.

Ak sa chceš stať súčasťou úspešného globálneho projektu a prispieť k jeho ďalšiemu rozvoju, tak sa nám ozvi!

Požiadavky

• Minimálne 2 roky skúseností s PR
• Plynulá komunikácia v anglickom jazyku
• Kreativita pri tvorbe nových riešení a schopnosť ich neskôr validovať na základe dát
• Motivácia a chuť byť špičkovým expertom na PR, ktorý sa stane jedným z kľúčových ľudí pre rozvoj firmy

Ponúkame

• Férový prístup k pracovnému času - flexibilný pracovný čas s “core hours” od 10:00 do 15:00, vyplácanie na základe odpracovaných hodín
• Možnosť pracovať remote
• Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
• Dobrá káva a vždy plná chladnička s jedlom zdarma
• Firemný teambuilding v zahraničí raz ročne
• Kancelária s dobrou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním (Mlynská Dolina)
• Priateľská atmosféra malého agilného teamu