Jazykový mentoring

Marketingový manažér

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1800 — 3000 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané03.11.2021

Sme online firma, ktorá revolučne mení spôsob učenia sa jazykov na Slovensku, v Česku aj v zahraničí. Pred 7 rokmi ju založila polyglotka Lýdia Hric Machová a odvtedy firma každoročne rástla a získala si priazeň viac ako 13-tisíc spokojných zákazníkov.

A čo spája náš 15-členný tím?
Naša práca je pre nás misiou a robíme ju s obrovským nadšením, túžime skutočne pomôcť našim klientom, v tíme si vedome budujeme hodnotné vzťahy a sme presvedčení, že kto nenapreduje, cúva, preto na sebe neustále pracujeme. V práci ideme naplno, no mimo nej máme ozajstné voľno – bez notifikácií a pracovných správ.

Náplň práce

Hľadáme do svojho tímu nového marketingového manažéra/manažérku, ktorý/á nám zastreší marketingovo-predajné aktivity firmy a pomôže nám posunúť sa o level vyššie, a zároveň niekoho, kto zdieľa naše tímové hodnoty a sadne nám do tímu aj ako človek.

Medzi tvoje hlavné činnosti budú patriť tieto:

  • Budovanie a neustála optimalizácia automatizovaných aj launchových funnelov: budeš sa môcť "hrať" s rôznymi kombináciami infoproduktov, webinárov, a emailových sekvencií, A/B testovať ich a hľadať najefektívnejšie spôsoby, ako dostať naše kurzy k novým aj existujúcim klientom.
  • Manažovanie marketingovo-predajného tímu: v tíme máme interných aj externých špecialistov na PPC, SEO, analytiku, copywriterov, webdizajnéra, aj projektových manažérov individuálnych kampaní. Tvojou úlohou bude ich viesť, prepojiť, sledovať výsledky ich práce a v prípade potreby najímať nových spolupracovníkov.
  • Účasť na strategickom plánovaní marketingovo-predajných aktivít a prevzatie zodpovednosti za ich realizáciu: zapojíme ťa do strategických 5-ročných aj jednoročných plánov, a tiež do rozdrobenia plánov na jednotlivé štvrťroky. Tvojou úlohou pritom bude pomôcť nám premeniť naše ambiciózne plány na konkrétne čísla.
  • Vedenie a vyhodnocovanie prehľadných štatistík a dashboardov všetkých marketingovo-predajných KPIs: tvojou úlohou bude odhaľovať miesta, kde vieme naše aktivity optimalizovať, a taktiež navrhovať riešenia pre prípady, kde sa odchyľujeme od stanovených plánov.

Požiadavky

Ako si ťa predstavujeme?

  • Máš skúsenosti so samostatným vedením (marketingového) tímu. Sme presvedčení, že manažment sa nedá naučiť inak než praxou, a preto hľadáme už seniorného človeka so skúsenosťami s vedením ľudí. Nemáš problém zmanažovať projekt, ustrážiť si deadliny, zadeliť úlohy správnym ľuďom a dať im konštruktívnu spätnú väzbu. Proaktívne riešiš problémy, ktoré pri práci s ľuďmi nevyhnutne vznikajú.
  • Miluješ čísla a máš silné analytické myslenie. Keď sa ťa niekto spýta na názor, najskôr chceš vidieť historické dáta, až podľa nich navrhuješ postup. Miluješ tabuľky a si pokročilý/á v Exceli / Google Sheets.
  • Online marketing ti je blízky. Dostatočne sa orientuješ vo všetkých oblastiach online marketingu (funnely, PPC, socsiete, email marketing, analytika, SEO, affiliate, Google Data studio), pričom niektoré z týchto oblastí poznáš viac do hĺbky. Rád/a sa v marketingu vzdelávaš a aj chceš do budúcna.
  • Máš rozvité strategické myslenie. Rád/a sa zamýšľaš nad hlbšími súvislosťami a chceš prísť na koreň problému.
  • Si ambiciózny/a a chceš robiť veľké veci. Nebojíš sa ani väčších výziev a si ochotný/á niesť zodpovednosť za výsledky práce svojho tímu.
  • Si osobne silne motivovaný/á, samostatný/á a nepotrebuješ, aby ti niekto zadával úlohy zhora a mikromanažoval ťa. Chceš mať svoj priestor, aby si si mohol/a realizovať prácu svojím spôsobom v súlade s dohodnutými cieľmi a našimi hodnotami. (A my ti ho radi dáme!)
  • Plynulá znalosť angličtiny, každý iný jazyk je vítaný.
  • Založená živnosť alebo s.r.o.

Ponúkame

  • Zmysluplnú prácu vo firme, ktorú ženie silná misia pomôcť ľuďom a priniesť im skutočnú hodnotu. U nás budeš pracovať s ľuďmi, ktorí chcú pracovať, a aj vedia, ako na to.
  • Zapojenie do Strategickej rady firmy a možnosť ovplyvňovať strategické rozhodnutia firmy. Priamy kontakt a podpora od zakladateľky firmy.
  • Práca online odkiaľkoľvek, s flexibilným pracovným časom.
  • Práca v tíme, kde je produktivita vysokou hodnotou. Manažérsky fungujeme na systéme EOS, k práci využívame Slack, Trello, Drive, Toggl a neustále zefektívňujeme všetky procesy. Vedieme vysoko efektívne porady s presnými agendami a akčnými krokmi. Vážime si čas každého člena tímu a naším cieľom je udržať si zdravý work-life balance.
  • Práca s už existujúcim tímom. Mnohé firmy hľadajú marketingového manažéra, ktorý si musí celý tím najskôr vyskladať, alebo sám musí zo začiatku zastúpiť niekoľko pozícií. My hľadáme človeka, ktorý prepojí už zabehnutých kvalitných ľudí. Budeš sa tak môcť venovať skutočnému manažovaniu a vedeniu ľudí, ako aj strategickým plánom.
  • Prístup k firemnej vzdelávacej databáze kníh a kurzov a bonus na vzdelávanie podľa tvojich preferencií.
  • Pomoc a podpora v učení sa cudzích jazykov – všetky kurzy Jazykového mentoringu ako aj podporu našich zanietených jazykových mentoriek máš, samozrejme, plne k dispozícii.
  • Perspektíva dlhodobej spolupráce a možného kariérneho rastu, vrátane medzinárodného pôsobenia. (Jazykový mentoring pôsobí ako Language Mentoring aj na anglicky hovoriacom trhu.)
  • Teambuildingy na Slovensku/v Česku v príjemnom kolektíve, pravidelné virtuálne vínka, v okolí Bratislavy aj častejšie coworkingy naživo.
  • Možnosť rozvíjať svoje talenty a silné stránky. Sme veľkým fanúšikom práce s talentami (Gallup Strengths).

Ako teraz postupovať?

Ak ťa naša ponuka oslovila, vyplň prosím tento dotazník: **https://bit.ly/dotaznik-jm. Odpovede, ktoré potrebujeme, získame práve z tohto dotazníka, nie je preto potrebné nám zasielať životopis. Vybraných uchádzačov pozveme do ďalších kôl pohovoru, ktorých súčasťou bude krátky zoznamovací videohovor, vypracovanie praktických pracovných úloh a finálny videohovor, kde prejdeme všetky detaily. Nástup možný okamžite. Vyplň nám dotazník aj v prípade, že nejakú podmienku nespĺňaš. Ďakujeme za tvoj čas a veľmi sa tešíme, že ťa spoznáme :)

P.S. Ak by si sa chcel/a dozvedieť viac o tom, ako to u nás vo firme funguje, môžeš si vypočuť rozhovor zakladateľky Jazykového mentoringu v 114. epizóde podcastu Podnicast.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top