JAPITEX

PPC Specialist

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané31.08.2021

Značka (nielen) detského oblečenia, ktorá vás oblieka už od 1998.

Náplň práce

Práca so sociálnymi médiami by bola pre Teba práca snov?
Ak nie, nečítaj ďalej :-)
Ak áno, tak pokračuj, lebo možno práve Teba hľadáme...
Ak si kreatívny a plný nápadov. Tímový člen do nášho JAPI tímu. Facebook a instagram budeš mať na tanieri každý deň. Aj ku káve. Marketing si budeš skloňovať vo všetkých pádoch. Môžeš sa chvíľu hrať, chvíľu kresliť, chvíľu byť kýmkoľvek. Fantázia je u nás vítaná. Nemusíš mať deti, ale u nás sa to slovo skloňuje denne. Mal by si ich mať rád. Lebo sme tu pre ne.. Šijeme kvalitné a pohodlné detské oblečenie.

Požiadavky

  • Správa Google Ads PPC kampaní
  • správa obsahu pre sociálne mediá ako sú posty, videá alebo reakcie
  • aktualizácia obsahu sociálnych sietí
  • tvorba reklám na sociálnych sieťach
  • tvorba a vyhodnocovanie súťaží na sociálnych sieťach
  • analýzu a reporting výkonnosti aktivít na sociálnych sieťach
  • príprava a reportovanie výsledkov newslettrov cez Ecomail
  • spolupráca pri riešení SEO

Ponúkame

  • rôznorodá práca na zaujímavých projektoch a kampaniach
  • priestor využiť svoju kreativitu
  • príjemné a priateľské pracovné prostredie
  • flexibilný pracovný čas