Go back Späť
Kreatívci

Art Director

JANDL

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 2000 eur

Dátum pridania: 22.01.2019

Sme nezávislá fullservisová agentúra, ktorá minulý rok oslávila svoje 25. narodeniny.
S kanceláriami v Bratislave a Prahe sme partnermi niektorých z najdôležitejších miestnych a medzinárodných značiek v Čechách, Rakúsku, Rumunsku a ďalších krajinách.
Vynikajúca práca nášho mnohonárodného kreatívneho tímu nám pomohla v posledných rokoch získať shortlisty na Cannes Lions, Silver Golden Drum a viac ako tucet ďalších medzinárodných ocenení. Medzi nimi je 10 našich reklám v prestížnom Luerzer's Archive, vrátane 2 Print of the Week.

Nájdeš nás a našu prácu
na webe: https://www.jandlagency.com
na Facebooku: https://www.facebook.com/AgenturaJANDL/
na Instagrame: https://www.instagram.com/jandl_advertising/

Náplň práce

Hľadáme arťáka/čku, ktorému nechýba vášeň, silné nápady ani výnimočná predstavivosť a dokáže ich náležite a hravo spracovať do potrebných formátov. Či už do klasických alebo digitálnych.
Od Art Directora nášho tímu očakávame aj spoľahlivosť, ochotu prijímať nové výzvy aj spätnú väzbu.

Požiadavky

Čo konkrétne potrebujeme, aby si zvládal(a):

- Tvorbu oku lahodiacich vizuálov a nápadov, ktoré budú kreatívne i efektívne a použiteľné na sociálnych médiách, weboch, v online kampaniach, printoch, outdoore alebo brandingu.
- Zvládanie foto produkcie, úpravy fotiek a korekcie farieb.
- Ovládanie Adobe InDesignu, Illustratora a Photoshopu.
- Konštruktívny prístup pri spolupráci s kolegami. Zameranie sa na hľadanie riešení a efektívnych výsledkov.
- Nadšenie pre reklamu.
- Ochotu neustále sa učiť a zdokonaľovať.
- Aspoň priemernú angličtinu.

Ponúkame

Dlhodobú a kreatívnu spoluprácu na známych klientoch so skúseným tímom.

Office v centre mesta, blízko hlavných obedových aj dopravných spojov a vlakovej stanice.

Príplatky v naturáliách - raňajkový bufet s čerstvými šťavami a homemade & handmade nátierkami a (ne)pravidelné olovranty. Okrem toho samozrejme káva, čaje a narodeninové pulty hojnosti.

Plat od 1200 € podľa tvojho portfólia a skúseností.

Mám záujem

Mám záujem