JANDL

MEDIA PLANNER

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané07.06.2021

Sme slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku, klientov v ďalších krajinách a projekty aj mimo reklamnej činnosti.

Náplň práce

  • mediálne stratégie a analýzy
  • plánovanie online a offline médií, príprava krátkodobých aj dlhodobých strategických mediálnych plánov
  • správa online kampaní (primárne výkonnostné kampane na Google a Facebooku)
  • príprava prezentácií, odprezentovanie klientovi (aj v anglickom jazyku), stretnutia a komunikácia s klientom
  • príprava reportov a vyhodnotení

Požiadavky

Do nášho tímu hľadáme mediálneho plánovača, ktorý má rád prácu s číslami a rozumie im. Pozícia je komplexná a vyžaduje si človeka schopného plánovať tak offline ako aj online médiá (výkonnostné kampane)

Ďaľšie požiadavky, ktoré by mal vhodný uchádzač spĺňať:

  • má aspoň 2 ročnú prax v oblasti plánovania médií (online aj offline médiá)
  • rád pracuje s číslami / tabuľkami a rozumie im (súčasť každodennej práce)
  • ovláda Google Ads, Facebook AdManager, Google Analytics, Google Tag Manager
  • angličtina slovom aj písmom
  • schopnosť prezentovať aj v anglickom jazyku
  • znalosť slovenského mediálneho trhu
  • je dôsledný, precízny, systematický
  • je zodpovedný, spoľahlivý a samostatný
  • má zmysel pre detail
  • má chuť neustále sa učiť a sledovať nové trendy

Ponúkame

  • office v peknom priestore v centre Bratislavy v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku
  • ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidelný poobedný snack
  • narodeninové darčekové poukážky
  • účasť na prednáškach pre doplnenie alebo zvýšenie potrebných znalostí
  • skúsenosť s prácou s veľkým klientom
  • lektora angličtiny priamo vo firme