JANDL

MEDIA ASSISTENT

FormaFull-time

Platod 1000 €

Úroveň

Pridané25.06.2021

Sme slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku, klientov v ďalších krajinách a projekty aj mimo reklamnej činnosti.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme juniora na pozíciu mediálneho asistenta, ktorý má rád prácu s číslami a rozumie im.
Znalosť mediálneho trhu a skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• mediálne analýzy, príprava reportov a vyhodnotení
• spolupráca na príprave prezentácií
• správa online kampaní (primárne výkonnostné kampane na Google a Facebooku)
• podpora mediálneho oddelenia, plánovanie online a offline médií
• vykonávanie ďalších administratívnych prác súvisiacich s chodom oddelenia

Požiadavky

Ďaľšie požiadavky, ktoré by mal vhodný uchádzač spĺňať:

  • rád pracuje s číslami / tabuľkami a rozumie im (súčasť každodennej práce)
  • ovláda Microsoft Office balíka v rýchlom tempe a s precíznosťou
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni (C1) - potrebná na komunikáciu s klientom, kolegami a prípravu prezentácií
  • je dôsledný a má zmysel pre detail
  • má chuť učiť sa a sledovať nové trendy
  • je zodpovedný, spoľahlivý a s schopný samostatne doťahovať úlohy do konca
  • výhodou je znalosť Google AdWords, Facebook AdManager/PowerEditor, Google Analytics, Google Tag Manager

Ponúkame

My ti ponúkame:

  • pohodlnú stoličku na full-time v peknom priestore v centre Bratislavy v
    jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku
  • ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidelný poobedný snack
  • pružnú pracovnú dobu
  • narodeninové darčekové poukážky
  • účasť na prednáškach pre doplnenie alebo zvýšenie potrebných znalostí
  • skúsenosť s prácou s veľkým klientom
  • lektora angličtiny priamo vo firme