JANDL

DIGITAL PROJECT MANAGER

FormaFull-time

Platod 2300 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané11.11.2021

Sme slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku, klientov v ďalších krajinách a projekty aj mimo reklamnej činnosti.

Náplň práce

Hľadáme digital projektového manažéra s 3 ročnou praxou v riadení digitálnych projektov.
Pre nás vhodný kandidát vie:

  • plánovať, riadiť a koordinovať digitálnych projektov
  • komunikovať na profesionálnej úrovni aj s manažérmi u klienta

Náplňou práce je:

  • komplexné riadenie digitálnych projektov
  • tvorba, plánovanie a komunikácia plánov jednotlivých projektov
  • tvorba harmonogramu a rozpočtu k projektom
  • riadenie rozsahu projektu
  • kontrola rozpracovaných projektov, zadávanie úloh a termínov
  • posúdenie a vyhodnotenie úspešnosti projektu

Požiadavky

  • znalosť princípov web developmentu, znalosť HTML, CSS, JavaScript, SQL je výhodou
  • skúsenosti so spravovaním hostingov a domén
  • skúsenosti s optimalizáciou stránok
  • silné analytické schopnosti a myslenie založené na údajoch
  • aktuálne informácie o najnovších trendoch v digitálnej oblasti
  • skúsenosť a zručnosť v plánovaní a koordinovaní projektov
  • komunikačné a prezentačné schopnosti

Ponúkame

Čo ponúkame my:

  • pohodlnú stoličku na full-time v peknom priestore v centre Bratislavy v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku
  • ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidelný poobedný snack
  • pružnú pracovnú dobu
  • narodeninové darčekové poukážky
  • účasť na prednáškach pre doplnenie alebo zvýšenie potrebných znalostí
  • skúsenosť s prácou s veľkým klientom
  • lektora angličtiny priamo vo firme

Uvedená pozícia vyžaduje min. 3-ročnú prax na podobnej pozícii, skúsenosť
s manažovaním, plánovaním a koordinovaním projektov a menšieho tímu ľudí, ako aj znalosť v uvedených technických oblastiach.

Tešíme sa na stretnutie.