JANDL

ACCOUNT DIRECTOR

FormaFull-time

Platod 2200 €

Úroveň

Pridané28.04.2021

Sme slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku, klientov v ďalších krajinách a projekty aj mimo reklamnej činnosti.

Náplň práce

  • zabezpečovanie komplexnej starostlivosti o všetkých klientov odd. client services
  • zúčastňovanie sa osobných stretnutí s cieľom zistenia predstáv a požiadaviek klientov
  • aktívne zastrešenie new business príležitostí, tendrov, verejných obstarávaní a priamych zadaní v spolupráci s CS&CD
  • samostatné riadenie projektov aktuálnych a new business klientov, riadenie tímu accountov a delegovanie úloh
  • vedenie, motivovanie, kontrola a hodnotenie tímu podriadených account managerov, account executives
  • rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi
  • prezentovanie reklamnej agentúry a služieb, ktoré ponúka
  • vytváranie obchodných ponúk, obchodných stratégií a prezentácií v spolupráci s Client Service & Commercial Directorom
  • komunikovanie s ostatnými oddeleniami agentúry a externými dodávateľmi, zadávanie práce týmto oddeleniam a dodávateľom v rámci projektov, kontrola dodržiavania deadlineov a správnosti dodanej práce
  • navrhovanie možných riešení na základe predstáv a požiadaviek klientov
  • kontrolovanie čerpania rozpočtov a zodpovedanie za jeho efektívne využívanie
  • tvorba finančných a iných reportov podľa požiadaviek CS&CD a výkonného riaditeľa
  • práca v agentúrnom informačnom systéme, zodpovednosť za neustálu aktualizáciu jeho obsahu, najmä rozpočtov, job orderov pre jednotlivé oddelenia a ľudí, informácie o klientoch a dodávateľoch, kontaktných osobách a hlavných obchodných aktivitách.
  • participácia na príprave a realizácii budovania imidžu agentúry v rámci odbornej a širokej verejnosti
  • prinášanie nápadov na inovácie v rámci agentúry alebo pre klientov

Požiadavky

  • kontinuálne vzdelávanie sa a získavanie rozhľadu v oblastiach činnosti klientov
  • kontinuálne vzdelávanie sa v oblasti marketingovej komunikácie, snaha byť vo vedomostiach a rozhľade vždy pred klientom
  • angličtina na výbornej komunikačnej úrovni – vzhľadom na medzinárodný tím ju používame často aj ako agentúrny komunikačný jazyk a zároveň ako komunikačný jazyk s niektorými medzinárodnými klientami CS2
  • angažovaný prístup k projektom a úlohám
  • aktivita a zainteresovanosť pri dosahovaní spoločných firemných cieľov
  • zodpovednosť za svoje konanie a výkon
  • tímová spolupráca a ochota hľadať spoločné riešenia
  • ochota ku zmene, aktívne prispievanie k jej uskutočneniu
  • ochota vzdelávať sa a odovzdávať svoje vedomosti v prospech firmy
  • ochota a schopnosť spolupracovať
  • tolerancia k iným názorom a postojom
  • lojálnosť

PRAX: 5 rokov
ANGLIČTINA C1

Nástup: 1.6.2021

Ponúkame

  • full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku
  • reprezentatívnu kanceláriu v centre mesta
  • ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack
  • teambuildingy a firemné akcie (keď nám povolia :)
  • účasť na prednáškach a konferenciách
  • skúsenosť s prácou s rôznymi väčšími aj menšími klientami
  • priateľský kolektív
  • lektora angličtiny priamo vo firme

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top