Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Developer

Itera Slovakia

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 1999 eur

Dátum pridania: 26.02.2019

PREČO SI VYBRAŤ PRÁCU V ITERA SLOVAKIA?
Sme nórska IT a komunikačná spoločnosť, ktorá pracuje na agilných, dlhodobých projektoch pre škandinávskych klientov najmä v oblasti finančníctva, poisťovníctva, bankovníctva etc. Páčiť sa ti u nás bude, keď hľadáš väčšiu flexibilitu a menej procesov ako v korporácii, no zároveň sa nechceš vzdať stabilného zamestnania. Potrebuješ k šťastiu work-life balance (na ktorom si potrpíme), učiť sa a rásť aj vďaka inšpiratívnym a šikovným kolegom a uprednostňuješ osobnejší prístup.

Náplň práce

V Itera Slovakia sme sa rozhodli dať šancu šikovnému junior full-stack developerovi/developerke.

ČO ŤA ČAKÁ?
• Ponoríš sa do celého cyklu vývoja
• Vývoj v súlade so špecifikáciou i návrh vlastných riešení a vylepšení
• Získaš ownership nad menšími modulmi a funkcionalitami
• Komunikácia v rámci distribuovaného tímu či komunikácia s klientom (nevyhnutnosť angličtiny)
• Písanie unit testov
• Mentoring od skúsenejších kolegov

Požiadavky

• Minimálne 1 rok skúseností s vývojom
• Záujem o full stack development
• Backend: skúsenosti s .NET/C#
• Frontend: skúsenosti s Angular 1.X plusom; HTML, CSS

Ponúkame

• Conferences, workshops and certification covered by Itera
• SMART talks and Meetups on cutting edge technologies topics
• Daily communication in English & English classes covered by Itera
• Flexible working hours
• Possible business trips abroad (Norway, Denmark, Island, Ukraine)
• Working in hybrid & cross cultural teams
• Foosball, Playstation & table games events, Summer and Christmas party
• Multisport card & sport activities (cycling, hiking, badminton, work-out, floorball team)
• Solid coffee machine, fruits & ice-cream etc.