Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1200 €

Dátum pridania: 07.10.2019

Fullservisová reklamná agentúra. Sme súčasťou celosvetovej siete Ogilvy, ktorá združuje viac ako 450 spoločností v 169 mestách po celom svete. Na konte (hmm teda vlastne na poličkách), máme 680 kreatívnych ocenení z domova aj zo sveta. Nazbierali sme aj 71 ocenení EFFIE, čo je inak len tak medzi nami najviac ocenení za efektivitu v reklame na Slovensku.

Náplň práce

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz:
B

Počet rokov praxe:
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Mám záujem

Istropolitana Ogilvy má aktuálne 3 pracovné ponuky

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku