Ogilvy Košice

Manager reklamnej agentúry

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1300 €

Úroveň

Pridané30.04.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá je súčasťou celosvetovej siete Ogilvy. Sieť Ogilvy združuje viac ako 450 spoločností v 169 mestách po celom svete. Na konte (hmm teda vlastne na poličkách) máme 712 kreatívnych ocenení z domova aj zo sveta. Nazbierali sme aj 81 ocenení EFFIE, čo je inak len tak medzi nami najviac ocenení za efektivitu v reklame na Slovensku.

Náplň práce

  • riadenie agentúrneho teamu
  • komplexná starostlivosť o klientov
  • komunikácia s klientmi
  • fakturácia
  • aktívne vyhľadávanie new-business a obchodných
    príležitostí

Požiadavky

Sme Ogilvy Košice (http://www.ogilvykosice.sk/) a hľadáme TOP ľudí s manažérskym a obchodným duchom, ktorí sa chcú stať členmi jednej z najsilnejších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. Ak chceš pracovať so špičkou, nastal čas sa poriadne hecnúť. Pokiaľ ti nerobí problém stretávať sa s klientmi, nadväzovať dobré vzťahy a hľadať nové príležitosti, pošli nám svoj životopis ešte dnes.

  • vítaná je prax v reklamnej agentúre
  • prezentačné zručnosti a skúsenosti
  • vodičský preukaz sk. B – aktívne
  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • plynulá angličtina
  • skúsenosti s vedením tímu
  • entuziazmus a záujem pracovať
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Internet(e-mail, www) - pokročilý

Životopisy je potrebné zaslať na [email protected]
Nástup: 1.6.2021

Ponúkame

  • práca v kreatívnych priestoroch v centre Košíc
  • možnosť sebarealizácie
  • možnosť rozvoja vďaka skúseným profesionálom z brandže
  • spoločné aktivity
  • firemný telefón
  • firemné auto

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top