Istropolitana Advertising, s.r.o.

Graphic Designer / Video Artist

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované01.02.2023

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá je súčasťou celosvetovej siete Ogilvy. Sieť Ogilvy združuje viac ako 450 spoločností v 169 mestách po celom svete. Na konte (hmm teda vlastne na poličkách) máme 712 kreatívnych ocenení z domova aj zo sveta. Nazbierali sme aj 81 ocenení EFFIE, čo je inak len tak medzi nami najviac ocenení za efektivitu v reklame na Slovensku.

Náplň práce

Tvorba vizuálnych konceptov na vyjadrenie reklamných posolstiev

Požiadavky

  • vizuálne cítenie
  • zaujímavé portfólio
  • znalosť jazyka reklamy
  • cit pre typografiu a prácu s textom
  • ambicióznosť a túžba presadiť sa v súťažiach kreativity
  • skúsenosť s Motion Design, AR (SparkAR a iné)
  • 3D modelovanie enthusiast (Blender a iné)
  • prax a prehľad v postupoch reklamnej agentúry

PC skills:

  • Adobe Illustrator - pokročilý
  • Adobe Photoshop - pokročilý
  • Adobe InDesign - pokročilý
  • Adobe Premiere Pro - pokročilý
  • Adobe After Effects - pokročilý

Uchádzačov prosíme zaslať:

  • životopis
  • portfólio

Nástup: najneskôr apríl 2023

Ponúkame

  • možnosť multisport karty🏋
  • firemná chata
  • super kolektív
  • firemný koň :)
  • príjemné pracovné prostredie s pravidelnou dávkou vtipov
  • veľa spoločných aktivít (teambuildingy, raňajky, agentúrne 🍺, letné volejbaly,
    opekačky....)
  • možnosť rozvoja vďaka skúseným profesionálom z brandže
  • možnosť vzdelávania (angličtina, školenia, workshopy a príležitosti zlepšovania si
    svojich skills)
  • účasť na konferenciách a súťažiach

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top