Ogilvy Košice

Copywriter

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1300 €

Úroveň

Pridané30.04.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá je súčasťou celosvetovej siete Ogilvy. Sieť Ogilvy združuje viac ako 450 spoločností v 169 mestách po celom svete. Na konte (hmm teda vlastne na poličkách) máme 728 kreatívnych ocenení z domova aj zo sveta. Nazbierali sme aj 84 ocenení EFFIE, čo je inak len tak medzi nami najviac ocenení za efektivitu v reklame na Slovensku.

Náplň práce

● ideamaking kampaní pre slovenských aj zahraničných
klientov
● tvoriť kreatívne headliny, claimy a reklamné texty
● príprava blogov a textov na web
● tvorba a správa obsahu na sociálne siete
● príprava content plánu
● kreatívna spolupráca na tvorbe marketingových
stratégií
● budovanie značky
● podieľanie sa na smerovaní agentúry

Požiadavky

Sme Ogilvy Košice (http://www.ogilvykosice.sk/) a hľadáme TOP ľudí s citom pre písané (ale aj hovorené slovo), ktorí dokážu popustiť uzdu fantázii a pripravovať kreatívne výstupy. Ak si človek, ktorý sleduje aktuálne trendy nielen v marketingu, ale aj v spoločnosti a dokážeš ich preniesť do svojej práce, hľadáme práve teba.

  • kreativita
  • samostatnosť
  • aspoň 2-ročné skúsenosti
  • zodpovednosť a mať zmysel pre detail
  • vysoká úroveň time-managementu
  • vítaná je prax v reklamnej agentúre
  • prezentačné zručnosti a skúsenosti
  • spoľahlivosť
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Internet(e-mail, www) - pokročilý
  • Facebook creator - základy
  • Facebook business manager - základy

Životopisy a portfólio je potrebné zaslať na [email protected]
Nástup: 1.6.2021

Ponúkame

  • kreatívne priestory v centre Košíc
  • práca pre zaujímavých klientov z rôznych odvetví
  • možnosť rozvoja vďaka skúseným profesionálom z
    brandže
  • špecializované online a offline školenia
  • profesijný rast a možnosť kariérneho postupu
  • spoločné aktivity