Istropolitana Advertising

Art Director / Motion Designer

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané16.11.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá je súčasťou celosvetovej siete Ogilvy. Sieť Ogilvy združuje viac ako 450 spoločností v 169 mestách po celom svete. Na konte (hmm teda vlastne na poličkách) máme 728 kreatívnych ocenení z domova aj zo sveta. Nazbierali sme aj 84 ocenení EFFIE, čo je inak len tak medzi nami najviac ocenení za efektivitu v reklame na Slovensku.

Náplň práce

K nám do Istrošky hľadáme super človeka, s ktorým si budeme vedieť sadnúť nad kampaň ale aj nad pivo v našom "lokále".
Nehľadáme seniora, nehľadáme juniora. Hľadáme teba! 😉
Podľa tvojich skillov a spoločnej dohody sa bude odvíjať platové ohodnotenie.

Požiadavky

  • vizuálne cítenie
  • znalosť jazyka reklamy
  • cit pre typografiu a prácu s textom
  • ambicióznosť a túžba presadiť sa v súťažiach kreativity
  • zaujímavé portfólio
  • znalosť práce s videom
  • prax a prehľad v postupoch reklamnej agentúry

Skills:

  • Adobe Illustrator
  • Adobe Photoshop
  • Adobe InDesign
  • Adobe Premiere Pro
  • Adobe After Effects

Uchádzačov prosíme zaslať:

  • Životopis
  • Portfólio

Nástup: január2022 / február 2022

Ponúkame

  • super kolektív
  • príjemné pracovné prostredie
  • veľa spoločných aktivít (teambuildingy, posedenia 🤗)
  • možnosť rozvoja vďaka skúseným profesionálom z brandže
  • plat podľa tvojich nadobudnutých skúseností