IshYoBoy

(Advanced) WordPress Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1800 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané21.01.2021

TLDR:
Sme WordPress senior špecialisti

Viac o nás:
Venujeme sa všetkým tým WordPress-om na seniorskej úrovni viac ako 8 rokov. Radi ho ohýbame, modifikujeme, vytvárame špecifické moduly, optimalizujeme, integrujeme rôzné systémy cez REST API a GraphQL. Spolupracujeme s viacerými developerskými agentúrami, ktoré využívaju naše know-how, mentoring, technické poradenstvo a architektonické zastrešenie projektov. Riadime sa WordPress guideliness, ktoré striktne dodržiavame a výsledky našej práce hovoria za seba. Okrem iného vyvíjame vlastné Premium WordPress Témy a Pluginy. Viac na našom webe: https://ishyoboy.com/

Náplň práce

Čistá WordPress kóderčina 😎 Práca na viacerých WordPress projektoch.

Vsetky naše projekty sú dlhodobé a neustále sa vyvíjajú. Budeš musieť upravovať WordPress Query-ny, hookovat sa a modifikovat rôzné third-party pluginy, ktoré to umožňujú alebo aj nie 😤 a tu sa ukáže tvoja kreativita a schopnosť navrhnúť adekvátne riešenie. Brainstormovať a vymýšľať správne riešenia pre požiadavky klienta.

Občas prispeješ do free pluginov, aby si pridal niečo, čo im chýba a vylepšil ich tým a spravil svet krajším miestom. Budeš písať čistý a prehľadný kód, separovať custom zmeny tak, aby systém ostal naďalej aktualizovateľný

Väčšinu vecí budeš musiet robiť cez OOP, z času na čas naprogramuješ plugin, ktorý cez rôzne API, GraphQL a podobné bude komunikovať s externými systémami. JavaScript a Ajax budeš využívať pre lepšie UI a UX.

Všetko budeš pekne verziovať cez GIT a automaticky deployovať buď na staging alebo production cez CI/CD integrácie. Budeš kódiť na úrovni a “kovbojčinu” necháš pre iné firmy a freelancerov.

Požiadavky

  • Výborná vedomosť WordPress a jeho architektúry
  • Znalosť WordPress Guideliness
  • Pokročilé PHP a OOP
  • Pokročilá znalosť JS alebo JQuery, Ajax a pod.
  • GIT, CI/CD, GIT Flow
  • Schopnosť pracovať samostatne a včas riešiť prípadné komplikácie
  • Zodpovednosť a schopnosť manažovať svoj čas a projekty
  • Znalosť Anglického jazyka na komunikačnej úrovni
  • V neposlednom rade chuť posúvať sa a pracovať na odvážnych projektoch
  • Výborná znalosť front-end HTML, SCSS, BEM výhodou
  • Práca na faktúru

Ponúkame

  • Finančné ohodnotenie adekvátne skúsenostiam
  • Práca na diaľku z pohodlia domova odkiaľkoľvek
  • Možnosť vyhnúť sa cestovaniu a zbytočnému mrhaniu vlastného času
  • Kolektív senior developerov, od ktorých sa veľa naučíš a ideálne, ktorých veľa naučíš 🚀
  • Flexibilita a variabilná pracovná doba
  • Možnosť pracovať na zaujímavých externých projektoch
  • Možnosť zdokonaliť sa v oblasti WordPress a Web-developmentu
  • Možnosť pracovať na kreatívnych, interných projektoch a realizovať vlastné nápady ohľadne WordPress tém, pluginov a e-shopu…
  • Zúčastňujeme sa konferencií kde sa ďalej vzdelávame, poprípade speakujeme
  • Nástup možný ihneď

Tešíme sa na teba a vzájomnú spoluprácu. Pridaj k nám!