IOI CORPORATION s.r.o.

Back-End Python Developer

FormaFull-time

Platod 6000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané29.03.2021

QORPO is a leading game studio founded in 2018 with over 100+ employees from all around the world. The company's headquarters are in Bratislava, Slovakia. QORPO is a Central European Metaverse leader with six five projects in development, including multiple game titles such as CryptoCitizen, and Trade Race Manager, with a primary focus on developing the most connected ecosystem in the Metaverse. We've gathered powerful teams of experts worldwide, including specialists with previous experience in major games studios such as Gameloft or EA.

Náplň práce

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom hier na blockchaine pre tisícky denných užívateľov.
Pracujeme na viacerých projektoch a aktuálne hľadáme nových kolegov do teamu IT developerov.

Podmienky:

  • Senior Back-End Python Developer
  • vynikajúca znalosť RDBMS, predovšetkým PostgreSQL
  • skúsenosti s asynchrónnym a paralélnym spracovaním dát
  • znalosti princípov SOA (Service oriented architecture)
  • základné znalosti Linux administrácie
  • znalosti princípov SOA a SOLID

Výhodu majú uchádzači:

  • Prax so škálovaním vysoko zaťažovaných aplikácií pre cloud
  • Skúsenosti so Solidity a Blockchain technológiou
  • základné znalosti služieb v AWS cloude

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:

  • Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
  • Vodičský preukaz - B
  • Počet rokov praxe - 5

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Vzrušujúce nové technológie
  • Komunikácia s medzinárodným tímom
  • Motivačné ohodnotenie
  • Atraktívne pracovné prostredie
  • Ďalšie vzdelávanie a mnoho iných

Čím dlhšie budete s nami, tým zaujímavejšie výhody budete mať.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top