Kinekus

Marketing Manager

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané25.10.2020

Sme tradičný slovenský obchod, ktorý už 30 rokov pomáha vytvárať lepšie domácnosti, krajšie záhrady, lepšie vybavené dielne a spokojné rodiny. Kinekus nie sú len predajne, ale aj veľkoobchod, ktorý zásobuje a podporuje viac ako 1000 nezávislých obchodníkov po celom Slovensku. Robíme všetko pre to, aby bol náš zákazník spokojný a vracal sa k nám často a rád. V maximálnej možnej miere sa snažíme oslovovať slovenských a českých dodávateľov a ponúkať tak kvalitné produkty za férové ceny. Pracujeme s ľuďmi, ktorých práca baví, rozumejú jej a nie sú len predajcami, ale aj poradcami vo všetkých oblastiach.

Náplň práce

Pre pokračovanie úspešnej kampane spol. KINEKUS naprieč online, offline médiami prijmeme kolegu, ktorý vďaka svojim skúsenostiam povedie marketingový tím a prevezme na seba:
• zodpovednosť za nastavenie marketingových cieľov a stratégie v komunikácii s managementom spoločnosti
• koordináciu mediálnej komunikačnej stratégie spoločnosti KINEKUS (tlač, rádio, TV, outdoor, internet, sociálne siete)
• zostavovanie, rozpočtovanie, vyhodnocovanie marketingového plánu a jednotlivých marketingových kampaní
• koordináciu výroby a distribúcie POS propagačných materiálov
• zodpovednosť za budovanie značky spoločnosti v spolupráci s brand managerom
• analýzu a prieskumy trhu, konkurencie, zisťovanie dopytu, povedomia, znalosti značky
• podporu pre uvádzanie nových značiek na trh

Požiadavky

Spoločnosť KINEKUS je vysoko orientovaná na zákazníka. Obhájením postu získate možnosť byť v jadre businessu, stať sa súčasťou managementu spoločnosti, ktorá má vízie a ambície pri získavaní nových obchodných partnerov.
Práca si vyžaduje človeka náročného na seba, na okolie a na výsledky. Dáva priestor pre kreatívu, výzvy, umožňuje sebarealizáciu, ďalšie vzdelávanie a najmä príležitosť byť súčasťou dobrého tímu.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• projektové riadenie v oblasti marketingu
• prehľad v aktuálnych témach v oblasti marketingu
• vysoká úroveň kreativity, inovatívnosť, zmysel pre detail
• komunikatívnosť, cieľavedomosť, zodpovednosť, samostatnosť, sebamotivácia
• dobré prezentačné schopnosti
• analytické schopnosti
• viesť tím a pracovať tímovo

Ponúkame

• priama podpora majiteľa spoločnosti
• participácia na inovačných projektoch
• dlhodobá pracovná perspektíva, profesijný rozvoj
• stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ