Invest in Slovakia

Marketingový Špecialista | Analytik

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané08.11.2021

Sme rýchlo rastúca fintech platforma investinslovakia.eu. Radi budeme s tebou pracovať spoločne s dynamickým a ambiciózným tímom ľudí, ktorý sa snaží boriť a posúvať zaužívané trendy skokom. Navzájom si pomôžeme rásť pracovne, ale aj ľudsky. Každý z nás má možnosť ukázať svoju genialitu v projektoch, ktorých cieľom je inovácia a rast. Tešíme sa na dobrodružstvo, možno už aj s Tebou 💙

Náplň práce

Invest in Slovakia je crowdfundingová platforma, ktorá ma potenciál osloviť celý svet. Pomáhame realizovať skvelé projekty, ktoré pozitívne ovplyvnia našu krajinu a zároveň prerozdeľujeme spravodlivé zisky medzi všetkých zúčastnených investorov. Snažíme sa vytvárať pre našich talentovaných kolegov prostredie, v ktorom dokážu profesne a ľudsky rásť, sebarealizovať sa pri práci na výnimočných projektoch.

Hľadáme kolegu, | Senior marketingového špecialistu - analytika |, ktorý nám pomôže vytvárať funkčné marketingové kampane, analyzovať ich výsledky a podieľať sa na nových stratégiách marketingového mixu.

Čo bude náplň Tvojej práce?

  • Vytvorenie a nastavenie marketingových kampaní (FB, Google Ads + iné)
  • Získavať správne dáta z reklamných kampaní pomocou vhodných nástrojov
  • Pravidelne a detailne analyzovať dáta
  • Strategicky vyberať vhodné marketingové nástroje
  • Vyhodnocovať výsledky spoločne aj s odporúčaniami na zmeny

Požiadavky

Aké sú naše požiadavky na Teba?

  • Nadšenec pre online-marketing
  • Expertné analytické schopnosti a práca s analytickými softvérmi
  • Proaktívny prístup
  • „Out of box“ myslenie
  • Perfektná znalosť online najrozšírenejších marketingových nástrojov pre získavanie leadov
  • Záujem o nové trendy v on-line marketingu

Ponúkame

Čo ponúkame?

  • Stabilné zázemie firmy, ktoré ti ponúkne plne sa sebarealizovať
  • Prácu aj na home-office pracuj v office (PP + BA), pracuj v kaviarni, kde len budeš chcieť. Sme spoločne s tebou v každodennom kontakte a pracujeme na spoločnom výsledku
  • Zoznám sa so skúseným tímom ľudí od výkonných a finančných riaditeľov, až po architektov, stavebných manažérov, realitných špecialistov
  • Odmeny za dosiahnuté výsledky svojej práce v marketingu
  • Full-time job. Veríme, že úspech dosiahneš jedine koncentrovanou prácou v jednom odvetví so stabilným tímom