Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior PHP backend developer

Invelity

Mesto: Zvolen

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1500 eur

Dátum pridania: 23.02.2019

Sme digitálna agentúra sídliaca vo Zvolene. Zameriavame sa kompletný online marketing. Teda od dizajnu, programovania cez návrh stratégie až po správu sociálnych sietí, SEO a PPC kampaní.

Vládne u nás funky atmosféra a postupne priberáme aj zaujímavých klientov ako TV JOJ, Muscle & Fitness, FAnn parfumérie...

Náplň práce

- dosť sa venujeme vývoju WordPressu a WooCommerce na mieru
- pravidlne prispievame aj do WordPress repozitára a poskytujeme užívateľom naše pluginy zadarmo
- mimo WP sa venujeme Laravelu
- ak si doma aj v kodéni frontendu je to veľkou výhodou

Požiadavky

- znalosť PHP, ak si ešte neprecoval priamo s WordPressom to nevadí, doučíme ťa
- na pohovor musíš mať pripravený vtip, je to kľúčová otázka :)

Ponúkame

- 13. plat
- projektové bonusy
- skvelý kolektív
- zaujímavé projekty
- viac nájdeš tu https://www.invelity.com/blog/invelity-spirit/