Invelity

PPC špecialista

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané07.09.2021

Sme agentúra, ktorá sa komplexne zaoberá digitálnym marketingom. Tvoríme weby, e-shopy, sociálne médiá, UX, web dizajn, SEO optimalizáciu, PPC kampane. V prvom rade sme ale tím 28 profesionálov. Ľudia, ktorí sú odborníkmi, pomáhajú svojim klientom napredovať a vzdelávajú sa. Predovšetkým sú ale priatelia.

Sme Google Premier Partner pre rok 2023, členskou agentúrou ADMA, členmi IT Asociácie Slovenska a členmi medzinárodnej asociácie agentúr MAGENCIES.

Chceš sa stať jedným z nás?

Náplň práce

Pokiaľ už vieš, že chceš robiť prácu, ktorá za sebou nesie merateľné výsledky a sleduješ novinky z online sveta, staň sa naším PPC špecialistom. Medzi digitálnymi lovcami budeš tým, ktorý navrhuje, optimalizuje a posúva vpred výkon reklám, aby neustále dosahovali čo najlepšie výsledky.

Nemusíš byť skúseným marketérom, stačí mať chuť učiť sa a pracovať na sebe. Ak skúsenosti už máš, využiť ich bude kde. U nás pracujeme pre klientov ako TV JOJ, Železiarne Podbrezová, FAnn Parfumérie, TAMI a iných.

  • Budeš navrhovať reklamné kampane, najviac v systémoch Google Ads a Facebook Ads
  • Implementovať a testovať nové funkcie v reklamných systémoch
  • Optimalizovať kampane a reklamné formáty
  • Prinášať pravidelný reporting aktivít a výsledkov
  • Komunikovať nielen so svojimi kolegami, ale aj s klientmi, pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov

Požiadavky

  • Aspoň minimálna znalosť online reklamných nástrojov a ich fungovania
  • Schopnosť komunikácie a spolupráce v rámci tímu
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Vedieť vysvetliť zložitejšie veci aj laikom
  • Chuť sa vzdelávať a byť otvorený/á novým veciam
  • Google Digitálna Garáž certifikát
  • Google Ads Skillshop certifikáty sú výhodou

Ponúkame

  • flexibilný pracovný čas
  • 13-ty plat
  • pravidelné zvyšovanie platu
  • zľavy u našich partnerov
  • dovolenka navyše už po 1. roku
  • homeoffice
  • pravidelné masáže
  • MultiSport karta
  • práca pre zaujímavých klientov
  • pravidelné firemné raňajky
  • neformálne pracovné prostredie
  • vzdelávanie
  • teambuildingy (aj napr. v takom Thajsku či Bali)
  • práca v super kolektíve
  • firemný minibar
  • pravidelný prísun zdravého ovocia, čajov či rýchlych raňajok
  • firemný merch
  • office knižnica