InterWay

IT Solution Architekt

FormaFull-time

Platod 2900 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané07.05.2020

Náplň práce

Pridaj sa k nám a buď našim novým Solution architektom, ktorého hlavnou náplňou práce bude navrhovať a rozvíjať architektúru IT systémov. Budeš stáť pri návrhu, analýze, vývoji a podpore integračných riešení. Budeš súčasťou zrodu veľkých projektov pre významných klientov nielen z verejnej ale aj komerčnej sféry. Môžeš byť kľudne z okolia Bratislavy, Žiliny či Liptovského Mikuláša. Prispôsobíme sa :)

Aká bude tvoja náplň práce?

• návrh, definícia a tvorba aplikačnej, dátovej a technologickej architektúry v rámci projektov
• participácia pri analýzach a štúdiách realizovateľnosti a podpora projektových tímov pri zmenových konaniach, projektoch, zavádzaní nových produktov a obchodných nástrojov
• analýza, hodnotenie a identifikácia alternatívnych postupov a riešení architektúry IS a technologickej stratégie
• spolupráca na tvorbe a implementácií architektonických princípov, metodológií a štandardov v oblasti systémovej architektúry
• koordinácia návrhu celkovej architektúry riešenia s projektovým tímom, resp. u klienta
• odborný dozor a „architecture assurance“ pri implementácii a integrácii
• monitoring a aktívne vyhľadávanie nových trendov v IT business-e

Požiadavky

Aké sú naše požiadavky?

• JAVA technológie – pokročilý
• UML - základy
• databázové systémy – pokročilý
• skúsenosti s business procesmi a modelovacími nástrojmi
• znalosť SOA princípov, technológií pre prácu s XML, Java, Java EE, technológií BPM

Okrem toho od teba očakávame:

• analytické a technické myslenie
• schopnosť tímovej práce ale aj istú dávku samostatnosti
• proaktívny prístup k zverených úlohám
• výhodou skúsenosti s Oracle SOA Suite, IBM SOA Foundation, prípadne webMethods
• 3 roky praxe na obdobnej pozícii

Ponúkame

Čo ti za to ponúkneme my?

• Flexibilný pracovný čas, možnosť home-office
• Multisport karta
• IWAY extra voľno (narodenie dieťaťa, promócie a iné)
• Vzdelávací program (certifikácie, kurzy, angličtina)
• Sick Days
• Pravidelné Teambuildingy (Splav, Husacina, Christmas párty, opekačky,..)
• Masáže priamo na pracovisku
• Deň zdravia
• Výborný kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Neobmedzený prísun skvelej kávy, čaju a vody v našej kuchynke