InterWay

FRONT-END WEB DEVELOPER

FormaFull-time

Platod 1700 €

Úroveň

Pridané01.10.2020

Náplň práce

Hľadáme kolegu do rozbehnutého vlaku. Nebudeme ti sľubovať hory doly, no na 100% budeme k tebe féroví.
Hneď na úvod hovoríme, že neponúkame prácu postavenú len na nových technologiách, ale častokrát to budú špagety, zastaralé kódy, pluginy, bez dokumentácie, popisu a s komplikovaným realesom na niekoľkých prostrediach. Vieme, že to nebude ľahké, preto nehľadáme obyčajného developera, ktorý sa hneď položí, ale kolegu, ktorý sa nezľakne, vyhrnie si rukávy a zamaká s nami.
To čo ti ponúkame je nové dobrodružstvo z tvorby software-u, možnosť tvoriť a pretavovať vlastné nápady do reality. Medzi tvoje vlastnosti by mali patriť kreativita, tímovosť, schopnosť veci dotiahnuť do konca, chuť sa učiť a veriť v to čo robíš. Ak si sa našiel, alebo ťa zaujala ponuka, budeme radi ak nám pošleš tvoj životopis s originálnym motivačným listom.

Svoj deň u nás vyplníš nasledovne:

  • Prácou na vývoji a zdokonaľovaní našich produktov
  • Návrhom nových riešení na vylepšenie aktuálnych produktov spoločnosti
  • Implementáciou zmenových požiadaviek väčšieho rozsahu
  • Spoluprácou s viacerými členmi tímu v rámci projektu
  • Písaním používateľskej a technickej dokumentácie
  • Brainstormingom s tímom a pravidelnou komunikáciou o stave úloh
  • Kontrolou svojich vlastných výstupov

Požiadavky

Pri práci budeš potrebovať nasledovné skills:

  • Javascript - MUST
  • Responsive design, Mobile first, Bootstrap 4
  • Web performance, load optimization
  • Html5
  • Css3, Sass
  • Svn, Git
  • Jquery, Jquery UI, Moment.js, Numeral.js,
  • Datatables.js, Amcharts.js a pod.
  • Node.js, Npm, Grunt/Webpack
  • Testing/Debugging, Browser Developer Tools
  • Unit testing a základné znalosti JAVA, či Vue.js výhodou

A kedže nekupujeme mačku vo vreci a už popredu chceme vedieť ako premýšľaš, tak každý záujemca, ktorý pošle svoje CV, dostane od nás malú programovaciu úlohu na zahriatie, o ktorej potom môžeme na pohovore podebatovať.

Ponúkame

U nás v tíme ťa čaká okrem práce aj výborný kolektív a zábava. Priamo v kancelárii máme "obývačku" s gaučami a veľkou TV, kde kecáme o projektoch, ale aj nenápadne pozeráme olympiádu a iné športové udalosti.

Pravidelne organizujeme Pizza večer, kde si v kruhu priateľskej atmosféry zahráme rôzne spoločenské hry alebo zapojíme PS4 a Xbox. Na precvičenie chrbta máme hrazdu. Hlavy si vyvetráme na veľkej terase so skvelou kávou alebo sa odreagujeme pri stolnom futbale.

Nesmú chýbať ani akcie mimo pracovnej doby, či už ide o motokáry, bowling, laser arénu alebo ísť s kolegami len tak - na jedno. Súčasťou kultúry sú celofiremné akcie v podobne opekačiek, vianočného večierka a viacdňového teambuildingu.

Každopádne, ak nechceš pracovať v korporácii, ale chodiť do práce s radosťou, tak ťa čakáme.

Niečo z benefitov:

  • Výborný kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku
  • Neobmedzený prísun výbornej kávy, čaju a vody v našej kuchynke
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Čerstvy prísun ovocia na pravidelnej báze
  • Masáže priamo v priestoroch spoločnosti a Multisport karta
  • Flexibilný pracovný čas, v prípade potreby homeoffice
  • Kurz angličtiny na týždennej báze
  • Vzdelávací program zameraný na odborné certifikácie a kurzy
  • 4 dni voľna navyše na promócie, sťahovanie, svadbu a narodenie dieťaťa
  • 2 dni zdravotného voľna (tzv. sick days)
  • Príspevok do 3. piliera
  • Nezabudnuteľné Teambuldingy, Vianočný večierok či opekačky

Tvoje CV očakávame na [email protected].