InterWay, a. s.

FRONT-END WEB DEVELOPER

FormaFull-time

Plat1700 — 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané26.05.2020

Náplň práce

Do projektového tímu hľadáme skúseného Frontenďáka, ktorý sa nebojí vyhrnúť si rukávy a pustiť sa spolu s tímom do veľkej, na mieru robenej, webovej aplikácie.

Ak si trúfaš navrhnúť riešenie pre implementáciu webovej aplikácie podľa požiadaviek klienta a odhadnúť pracnosť svojho návrhu, si náš človek.

Svoj deň u nás vyplníš nasledovne:

  • Vývojom webových aplikácií z grafických podkladov vytvorenými napr. vo Photoshope, Sketchi, Figme a iné
  • Prácou na projekte od jeho začiatku až po odovzdanie
  • Návrhom riešenia pre realizáciu webovej aplikácie
  • Optimalizáciou spustených projektov
  • Implementáciou zmenových požiadaviek väčšieho rozsahu
  • Spoluprácou s viacerými členmi tímu v rámci projektu
  • Aktívnou komunikáciou s klientom počas realizácie
  • Písaním používateľskej a technickej dokumentácie
  • Brainstormingom s tímom a našim SCRUM MASTEROM

Požiadavky

  • Znalosti agilného vývoja
  • Všeobecný prehľad v online technológiách
  • Komunikačné zručnosti
  • Aktívny prístup a zodpovednosť
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Logické myslenie

Veríme, že si sa stretol aj s nasledovným:

  • Responsive design, Mobile first, Bootstrap 4
  • Web performance, load optimization
  • Html5, Pug/Jade
  • Css3, Sass/Less
  • Svn, Git
  • Javascript, Typescript
  • Jquery, Jquery UI, Moment.js, Numeral.js,
  • Datatables.js, Amcharts.js a pod.
  • Node.js, Npm, Gulp/Grunt/Webpack
  • Testing/Debugging, Browser Developer Tools

Výhodou pre teba je, ak poznáš:

  • Unit testing
  • Máš základné znalosti Java
  • Angular a Vue.js

A kedže nekupujeme mačku vo vreci a už popredu chceme vedieť ako premýšľaš, tak každý záujemca, ktorý pošle svoje CV, dostane od nás malú programovaciu úlohu na zahriatie, o ktorej potom môžeme na pohovore podebatovať.

Ponúkame

U nás v projektovom tíme ťa čaká okrem práce aj výborný kolektív a zábava. Priamo v kancelárii máme "obývačku" s gaučami a veľkou TV, kde kecáme o projektoch, ale aj nenápadne pozeráme olympiádu a iné športové udalosti.

Pravidelne organizujeme Pizza večer, kde si v kruhu priateľskej atmosféry zahráme rôzne spoločenské hry alebo zapojíme PS4 a Xbox. Na precvičenie chrbta máme hrazdu. Hlavy si vyvetráme na veľkej terase so skvelou kávou alebo sa odreagujeme pri stolnom futbale.

Nesmú chýbať ani akcie mimo pracovnej doby, či už ide o motokáry, bowling, laser arénu alebo ísť s kolegami len tak - na jedno. Súčasťou kultúry sú celofiremné akcie v podobne opekačiek, vianočného večierka a viacdňového teambuildingu.

Každopádne, ak nechceš pracovať v korporácii, ale chodiť do práce s radosťou, tak ťa čakáme.

Niečo z benefitov:
Výborný kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku
Neobmedzený prísun výbornej kávy, čaju a vody v našej kuchynke
Príspevok na stravu nad rámec zákona
Čerstvy prísun ovocia na pravidelnej báze
Masáže priamo v priestoroch spoločnosti a Multisport karta
Flexibilný pracovný čas, v prípade potreby homeoffice
Kurz angličtiny na týždennej báze
Vzdelávací program zameraný na odborné certifikácie a kurzy
4 dni voľna navyše na promócie, sťahovanie, svadbu a narodenie dieťaťa
2 dni zdravotného voľna (tzv. sick days)
Príspevok do 3. piliera
Nezabudnuteľné Teambuldingy, Vianočný večierok či opekačky

Tvoje CV očakávame v slovenskom alebo anglickom jazyku na [email protected].