Go back Späť
Developeri

PHP FULL-STACK Developer

Inovago

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2500 €

Dátum pridania: 19.10.2019

Sme IT spoločnosť v Bratislave, ktorá sa zaoberá efektivizáciou fungovania firiem a vývojom stredne veľkých až veľkých webových riešení.

Náplň práce

Programovať budeš väčšinou na dlhodobých projektoch, ako sú:

Fungujeme v týždenných až dvojtýždenných cykloch, v ktorých je vopred jasné, kto čo robí a aké sú jeho zodpovednosti. Počas tohto cyklu nepribúdajú nové úlohy, nestane sa niečo také, že toto teraz nerob a začni robiť niečo iné. Počas tzv. šprintu robíš iba to, čo je náplňou šprintu a v poradí a čase, v akom ti to vyhovuje.

Požiadavky

Mal/a by si poznať PHP a niektorý MVC framework (ideálne Laravel) a zároveň:

Výhodou bude ak sa nebojíš linuxových servrov.

Ponúkame

Okrem toho, že budeš v našich presvetlených klimatizovaných kanceláriach s veľkou terasou, ťa u nás čaká:

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku