INGEMA

Grafik / Marketér

Mesto

FormaFull-time

Platod 1000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané01.06.2021

Veľkoobchodná aj maloobchodná firma, ktorá sa zameriava na predaj kúpeľní

Náplň práce

príprava a kontrola tlačových dát
systematické budovanie brandu v každej oblasti
tvorba katalógov, letákov, billboardov a iných tlačovín
aktívne sa podieľať na tvorbe, rozvoji, správe a obsahu firemných internetových stránok a e-commerce projektov,
manažment firemných profilov a reklamy na sociálnych sieťach
aktívne komunikovať a spolupracovať so všetkými oddeleniami vo firme
navrhovať aj fyzické reklamy v rámci brandingu maloobchodných predajní

Požiadavky

Adobe Photoshop – pokročilý
Adobe Illustrator – pokročilý
Adobe InDesign – pokročilý
Adobe Premiere Pro – pokročilý
Microsoft Word – základy
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy

Ponúkame

  • mobilný telefón (aj na osobné účely)
  • klimatizované moderné priestory a plné technické zabezpečenie potrebné k práci
  • priestor na sebarealizáciu, možnosť kreatívne sa realizovať v oblasti dizajnu a marketingu
  • benefity vyplývajúce z činnosti spoločnosti,
  • osobný a profesionálny rozvoj v mladom kolektíve a stabilnej firme