imagons

Grafický dizajnér

FormaFull-time

Plat1300 — 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané24.05.2021

Sme omni marketingová agentúra

Veríme, že funkčný marketing je dokonalou súhrou kreatívnej odvahy a presných dát. Našim cieľom nie sú ocenenia, ale riešenia, ktoré zvyšujú obraty, prinášajú nových klientov a zlepšujú image značiek.

Reklamné kampane, za ktorými stojíme, netvorí ego, ale dôsledná analýza dát a funkčná kreatíva.

Náplň práce

Čo bude náplňou Tvojej práce a ideálne by ťa to malo i napĺňať?

  • Tvorba rôznorodých projektov - príprava vizuálov, firemných identít, letákov, bannerov, návrhov webov, DTP
  • Skaderuka skadenoha style - práca na zaujímavých projektoch so skvelými ľuďmi - v rámci agentúry aj na strane klientov
  • Loajálne vlastenectvo - spolupodieľanie sa na budovaní nášho brandu a brandu našich klientov
  • Tréning empatie a trpezlivosti - predstavovanie nápadov a návrhov klientovi vhodným spôsobom

Požiadavky

Aký by si mal byť ako ideálny Senior?

  • Ctíš estetično - máš nadšenie pre dizajn, kreativitu a silné estetické cítenie
  • Myslíš otvorene - si pozitívne naladená a prirodzene motivovaná povaha
  • Vieš byť úprimný vždy, keď treba i netreba - nebojíš sa povedať svoj názor, miluješ feedback rozdávať i dostávať
  • Si tímový hráč, nie vlk samotár - vieš ľudí pochopiť a usmerňovať a prichádzať s kreatívnymi nápadmi (i ako jednotlivec)
  • Tvoja myseľ vie a chce byť šialená - myslíš out of box a nebolí ťa to
  • Kvalita je na prvom mieste - vieš a chceš poskytnúť klientovi kvalitný servis
  • Si fresh a nespíš na vavrínoch - máš prehľad v marketingu a vycibrený vkus
  • A si vlastne aj zdatný grafický dizajnér - perfektne ovládaš grafické programy balíka Adobe CC a rozumieš online svetu

V čom by si mal byť doma?

  • Celý Adobe balík - ideálne na úrovni pokročilý
  • Nie si tak úplne junior - prax v reklamnej agentúre min. 2 roky

Ponúkame

Čo ti za to vieme dať my?

  • Inšpiráciu a kopec smiechu - kolektívne brainstormingy
  • Idem hore hore hore - garantovaný osobnostný a profesný rast
  • Balans práce a života - robíme aj na home sweet home office a v piatky končíme niekedy i o 14tej (keď sa podarí), víkendy nepracujeme!
  • Nás :) - práca v neodolateľne zábavnom kolektíve
  • Nás s pivkom (či iným nápojom) v ruke :) - neopakovateľné teambuildingy a firemné akcie
  • Smer, ktorým chceš ísť - workshopy, školenia a iné možnosti na rozvoj
  • Smäd nie iba po vedomostiach - káva, čaj v office (naučíme ťa používať pressostroj i mlynček, neboj nič)
  • Motivujúcu odmenu v závislosti od Tvojich schopností a skúseností + odmeny závislé od Tvojich výsledkov
  • Motiváciu pracovať kvalitne a usilovne - kontrakt na živnosť, faktúra od 1300 (chceš viac? ukáž nám, že na to máš) + odmeny
  • Že ani my nebudeme spať na vavrínoch - pravidelné zvyšovanie mzdy
  • Aj oddych ti doprajeme - dovolenka nad rámec zákona (20 dní)

Termín nástupu: ASAP

Ak chceš rovnako ako my poskytovať klientom TIP TOP služby, pomáhať im aj sebe neustále rásť, spoznal/a si sa v tom, čo očakávame a páči sa Ti, čo ponúkame my, pošli nám svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov prostredníctvom formulára na https://imagons.com/sk/kariera/graficky-dizajner. Nezabudni prosím uviesť link na ukážky svojej práce, prípadne nám ich zašli spolu s ostatnými materiálmi (max do 5 MB).

Tešíme sa na Teba.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top