pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

Senior 🦹‍♂️ Marketér

Billdu

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 3000 €

Dátum pridania: 15.10.2020

Náplň práce

Do nášho teamu v Bratislave hľadáme výnimočného senior marketéra na full-time, ktorý bude viesť stratégiu značky Billdu, riadiť implementáciu marketingovej stratégie na globálnej a regionálnej úrovni a zabezpečovať efektívnu komunikáciu v multi-channel prostredí.

Ako jednej z mála slovenských firiem sa nám podarilo vyrásť z malého startupu a vytvoriť produkt, ktorý dennodenne používajú ľudia na 40 trhoch po celom svete - od Európy a Afriky, cez Austráliu až po Spojené štáty. Touto výnimočnou ponukou chceme osloviť ľudí, ktorí sa cítia ako doma medzi novými technológiami, radi realizujú vlastné nápady a preferujú prostredie dynamickej, rýchlo rastúcej firmy so startupovou kultúrou.

Požiadavky

  • Tvorba marketingovej a komunikačnej stratégie
  • Budgeting online kampaní, sledovanie ich výkonnosti a návratnosti
  • Spolupráca s reklamnými agentúrami, médiami a influencermi
  • Vytváranie strategických partnerstiev na medzinárodnej úrovni
  • Návrh a implementácia stratégie online predaja
  • Vytváranie návrhov a odporúčaní na zmenu prístupu online akvizície
  • Sledovanie konkurencie a vyhodnocovanie konkurencieschopnosti produktu
  • Prezentácia a komunikácia značky Billdu v globálnom a regionálnom prostredí
  • Príprava stratégie vstupu na nové trhy

Aké vlastnosti a skills hľadáme?

  • Minimálne 5 ročné skúsenosti na marketingovej pozícii
  • Prípadové štúdie z predošlých zamestnaní alebo projektov
  • Kreativita, team spirit a chuť spoločne prekonávať výzvy
  • Samostatnosť a analytické myslenie
  • Skúsenosti s riadením, motivovaním a inšpirovaním ľudí
  • Silná orientácia na spoločný úspech a výsledky
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti

Ponúkame

  • nadštandardné ohodnotenie
  • neformálne a priateľské pracovné prostredie
  • flexibilitu, možnosť pracovať aj z domu
  • Inšpiratívne priestory - game room, silent room, relax zone, chat zone a veľa ďalších vychytávok
  • prostredie pre sebarealizáciu a osobný rozvoj
  • možnosť profesne rásť a rozvíjať svoje schopnosti
  • účasť na domácich a zahraničných konferenciách
  • multisport kartu na šport a relax

Kto sme?

Billdu (na Slovensku miniFaktúra) vytvára profesionálny fakturačný software, ktorý obsahuje všetky smart nástroje pre malých a stredných podnikateľov v jednej platforme. Vyvijame mobilnú aplikáciu pre zariadenia iOS, Androida a Web. Náš produkt má zastúpenie na desiatkach trhov v Európe, USA, Kanade, Austrálii a Afrike. Patríme medzi top 10 fakturačných appiek na svete, s jedným z najvyšších skóre v hodnotení spokojnosti. Vytvorili sme príjemné pracovné prostredie, v ktorom nemeriame čas strávený v práci, ale reálne výsledky. V našom tíme dbáme o to, aby sa u nás každý cítil príjemne, s dôrazom na osobný rozvoj, inovácie a inšpiratívnu kultúru. A máme perfektnú kávu!

Podobné joby (41)