Billdu

🦹‍♂️ Marketér

FormaFull-time

Platod 3000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané15.10.2020

Sme hrdí na to, že Billdu patrí vo svojej kategórií medzi TOP hráčov na svete! Začínali sme ako startup, ktorý priniesol na trh mobilnú fakturačnú appku pre malých podnikateľov. Postupne k nám prišlo viac ako pol milióna podnikateľov a zaradili sme sa medzi 10 najlepšie hodnotených fakturačných appiek na celom svete. Fakturácia je však pre nás len prvý krok ako pomôcť malým podnikateľom. Rozhodli sme sa zmeniť spôsob, akým malí podnikatelia pracujú a pomôcť im ešte viac vynikať v tom, v čom sú dobrí. Vytvorením “univerza” samostatných aplikácii ako napr. Appointments & Booking, Ecommerce store alebo Instant Website zastrešíme čo najviac potrieb malých podnikateľov po celom svete.

Spolupracujeme s tými najšikovnejšími Slovákmi (napr. Michal Truban, Michal Pastier, Martin Blaško či Rudo Letko a ďalší). V roku 2023 sme sa stali súčasťou skupiny Team Blue - európskeho lídra v online riešeniach pre firmy a podnikateľov.

Náplň práce

Do nášho teamu v Bratislave hľadáme výnimočného senior marketéra na full-time, ktorý bude viesť stratégiu značky Billdu, riadiť implementáciu marketingovej stratégie na globálnej a regionálnej úrovni a zabezpečovať efektívnu komunikáciu v multi-channel prostredí.

Ako jednej z mála slovenských firiem sa nám podarilo vyrásť z malého startupu a vytvoriť produkt, ktorý dennodenne používajú ľudia na 40 trhoch po celom svete - od Európy a Afriky, cez Austráliu až po Spojené štáty. Touto výnimočnou ponukou chceme osloviť ľudí, ktorí sa cítia ako doma medzi novými technológiami, radi realizujú vlastné nápady a preferujú prostredie dynamickej, rýchlo rastúcej firmy so startupovou kultúrou.

Požiadavky

  • Tvorba marketingovej a komunikačnej stratégie
  • Budgeting online kampaní, sledovanie ich výkonnosti a návratnosti
  • Spolupráca s reklamnými agentúrami, médiami a influencermi
  • Vytváranie strategických partnerstiev na medzinárodnej úrovni
  • Návrh a implementácia stratégie online predaja
  • Vytváranie návrhov a odporúčaní na zmenu prístupu online akvizície
  • Sledovanie konkurencie a vyhodnocovanie konkurencieschopnosti produktu
  • Prezentácia a komunikácia značky Billdu v globálnom a regionálnom prostredí
  • Príprava stratégie vstupu na nové trhy

Aké vlastnosti a skills hľadáme?

  • Minimálne 5 ročné skúsenosti na marketingovej pozícii
  • Prípadové štúdie z predošlých zamestnaní alebo projektov
  • Kreativita, team spirit a chuť spoločne prekonávať výzvy
  • Samostatnosť a analytické myslenie
  • Skúsenosti s riadením, motivovaním a inšpirovaním ľudí
  • Silná orientácia na spoločný úspech a výsledky
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti

Ponúkame

  • nadštandardné ohodnotenie
  • neformálne a priateľské pracovné prostredie
  • flexibilitu, možnosť pracovať aj z domu
  • Inšpiratívne priestory - game room, silent room, relax zone, chat zone a veľa ďalších vychytávok
  • prostredie pre sebarealizáciu a osobný rozvoj
  • možnosť profesne rásť a rozvíjať svoje schopnosti
  • účasť na domácich a zahraničných konferenciách
  • multisport kartu na šport a relax

Kto sme?

Billdu (na Slovensku miniFaktúra) vytvára profesionálny fakturačný software, ktorý obsahuje všetky smart nástroje pre malých a stredných podnikateľov v jednej platforme. Vyvijame mobilnú aplikáciu pre zariadenia iOS, Androida a Web. Náš produkt má zastúpenie na desiatkach trhov v Európe, USA, Kanade, Austrálii a Afrike. Patríme medzi top 10 fakturačných appiek na svete, s jedným z najvyšších skóre v hodnotení spokojnosti. Vytvorili sme príjemné pracovné prostredie, v ktorom nemeriame čas strávený v práci, ale reálne výsledky. V našom tíme dbáme o to, aby sa u nás každý cítil príjemne, s dôrazom na osobný rozvoj, inovácie a inšpiratívnu kultúru. A máme perfektnú kávu!