iFocus

Social Media Specialist

MestoPiešťany

FormaFull-time

Plat950 — 1750 €

Úroveň

Pridané12.02.2021

Sme marketingová agentúra, ktorá sa špeciálne zameriava na digitál. Riešenia digitálneho marketingu ako PPC, SEO📉, sociálne siete, sú našim poslaním💯. Ak nechceš cestovať🚗 za prácou do Bratislavy, máme dobré správy. iFocus sídli v centre v Piešťan. Máme industriálny office, kde má každý svoj priestor, dobrú kávu☕ k dispozícii a dobre naladený kolektív.

Náplň práce

Do našej digitálnej agentúry hľadáme "socialistu/ku" ktorý/á sa kamaráti s facebook, instagram, linkedin prípadne pinterest, tiktok, snapchat a clubhouse je výhodou. Podmienkou je práca s grafikou. Ak vieš ako spáchať tie najlepšie grafické príspevky na Facebook, Instagram alebo LinkedIn a občas prihodíš GIF, prezentáciu alebo krátke videá tak hladáme práve teba.

Požiadavky

Komplexná správa príspevkov na sociálne siete grafika a copywriting.

Ponúkame

Rôzne zadania od klientov, takže určite neustrnieš v jednej línii. Množstvo formátov, množstvo nápadov. Máme priestor aj pre testovanie noviniek a rôznych uletených návrhov. Máme výkonný kávovar a každý týždeň si kupujeme v lokálnej pražiarni kvalitnú kávu.

Okrem toho:

13,5. plat podľa výsledkov spoločnosti
pružný pracovný čas
home office 1 krát v týždni (momentálne stále :( )
20dní plateného voľna
odborné vzdelávanie doma aj v zahraničí
priestor na seba realizáciu
dobrú kávu sme už spomínali :)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top