iFocus

PPC špecialista

MestoPiešťany

FormaFull-time

Platod 1500 €

Úroveň

Aktualizované28.02.2023

Sme marketingová agentúra, ktorá sa špeciálne zameriava na digitál. Riešenia digitálneho marketingu ako PPC, SEO📉, sociálne siete, sú našim poslaním💯. Ak nechceš cestovať🚗 za prácou do Bratislavy, máme dobré správy. iFocus sídli v centre v Piešťan. Máme industriálny office, kde má každý svoj priestor, dobrú kávu☕ k dispozícii a dobre naladený kolektív.

Náplň práce

  • Návrh/realizácia a priebežná optimalizácia PPC kampaní (google ads, Search a GDN) Facebook a ďalšie reklamné systémy)
  • Reporting a príprava prezentácií
  • Tvorba reklamných textov, kľúčových slov, social media marketing
  • Account management a reporting, komunikácia s klientmi a dodávateľmi
  • Zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtov a termínov
  • Sledovať online marketingové trendy a implementovať ich v prospech zverených klientov

Požiadavky

Predcházajúca aspoň ročná skúsenosť s tvorbou a optimalizáciou digitálnych kampaní google, facebook atď. Rozumieť si s google analytics štatistikami.

Ponúkame

  • 13,5 plat podľa výsledkov spoločnosti

  • pružný pracovný čas

  • home office 1 krát v týždni (momentálne piatok)

  • 20dní plateného voľna

  • odborné vzdelávanie doma aj v zahraničí

  • osobnostný a profesný rast

  • priestor na seba realizáciu

  • jazykové vzdelávanie (Angličtina)

  • dobrú kávu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top