Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Scrum Master

Hyperia

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1500 €

Dátum pridania: 12.09.2019

Kto sme?
Sme tím, v ktorom neexistujú problémy, iba výzvy. Vnášame kreativitu do stereotypu, spájame prácu so zábavou a napriek tomu bude orientácia na výsledky vždy náš hlavný cieľ. Budujeme dlhodobé partnerstvá, prinášame našim partnerom jasne merateľnú hodnotu a to je dôvod, prečo s nami spolupracujú najvýznamnejšie spoločnosti na trhu.

O čo ide?
Pracujeme na projektoch, ktoré raz zmenia spôsob nakupovania a zároveň prispejú k šetrnejšiemu zaobchádzaniu s prírodou. Už teraz vidíme, že majú veľkú budúcnosť. Mesačne nám to dokazuje viac ako 11 miliónov návštevníkov. Tak poď s nami do toho!!!

Náplň práce

Do našej firmy hľadáme skúseného Scrum Mastra, ktorý sa nebojí výziev a chce byť súčasťou skvelých tímov. Aktuálne máme 3 scrum tímy, ktoré pracujú na rôznych medzinárodných projektoch. Ak máš všetky predpoklady na túto pozíciu a chceš pokračovať agilne, ozvi sa nám!

Tvojou úlohou bude:

Požiadavky

Ponúkame

Hyperia má aktuálne 2 pracovné ponuky

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku