Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior E-mail Marketing Specialist

Hyperia

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1800 eur

Dátum pridania: 30.07.2019

Kto sme?
Sme tím, v ktorom neexistujú problémy, iba výzvy. Vnášame kreativitu do stereotypu, spájame prácu so zábavou a napriek tomu bude orientácia na výsledky vždy náš hlavný cieľ. Budujeme dlhodobé partnerstvá, prinášame našim partnerom jasne merateľnú hodnotu a to je dôvod, prečo s nami spolupracujú najvýznamnejšie spoločnosti na trhu.

Náplň práce

Ak hľadáš kreatívnu prácu a chceš ovplyvniť rast projektu, ktorého potenciál sa zvyšuje každým dňom, tak si na správnom mieste. Hľadáme kolegu so skúsenosťami s email marketingom, ktorý nám pomôže namiešať ten správny obsah a naservírovať ho správnym ľuďom v správnom čase. Ide o globálny projekt s viac ako 11 miliónovou návštevnosťou za mesiac. Finančný aj časový rozpočet máme vo vlastnej réžii, keďže je to náš vlastný projekt, nemusíš sa teda obávať nezmyselných termínov a obmedzení.

Ak sme ťa zaujali a mieša sa v tebe zdravá kombinácia analytického myslenia s kreativitou, tak si už skoro náš.