Go back Späť
Developeri

Android Developer

Hyperia

Mesto: Žilina

Typ: Freelance

Plat: od 1500 €

Dátum pridania: 17.10.2019

Sme tím, v ktorom neexistujú problémy, iba výzvy. Vnášame kreativitu do stereotypu, spájame prácu so zábavou a napriek tomu bude orientácia na výsledky vždy náš hlavný cieľ. Budujeme dlhodobé partnerstvá, prinášame našim partnerom jasne merateľnú hodnotu a to je dôvod, prečo s nami spolupracujú najvýznamnejšie spoločnosti na trhu.

O čo ide?
Pracujeme na projektoch, ktoré raz zmenia spôsob nakupovania a zároveň prispejú k šetrnejšiemu zaobchádzaniu s prírodou. Už teraz vidíme, že majú veľkú budúcnosť. Mesačne nám to dokazuje viac ako 11 miliónov návštevníkov. Tak poď s nami do toho!!!

Náplň práce

Chceš sa podieľať na projekte, ktorý môže prispieť k tomu že jedného dňa zmiznú papierové letáky zo schránok?
Do nášho IT tímu hľadáme skúseného Android developera na dlhodobú spoluprácu, ktorý chce byť súčasťou celosvetového projektu. Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí výziev a neustále sa vzdeláva v nových technológiách. Tvojou úlohou bude návrh, vývoj a údržba mobilnej aplikácie so zreteľom na čistý kód. Zodpovedal by si za ladenie a stabilitu aplikácie, písanie dokumentácie, testovanie.

Tvojou úlohou bude:

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Čo by si mal ovládať?

Ponúkame

Mám záujem

Hyperia má aktuálne 2 pracovné ponuky

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku