Hyperia

Vue.js developer

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1500 — 2200 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané23.03.2021

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Do partie hľadáme ďalšieho frontend developera, ktorý nám pomôže s tvorbou nového projektu o jedle a varení. Budeš sa starať o to, aby bola frontend časť projektu tip-top, práve preto by si už mal mať za sebou praktickú skúsenosť s JavaScriptom a Vue.js. Ak si si už v praxi niečo odkódil a už ťa len tak niečo neprekvapí, tak sa nám ozvi. Tešíme sa na tvoju reakciu.

Požiadavky

Čo budeme od teba požadovať:

  • pokročilú znalosť Vue.js
  • veľmi dobrú znalosť JavaScriptu a aspoň základy TypeScriptu
  • skúsenosti s CSS preprocesormi (SASS)
  • praktickú skúsenosť v rámci komunikácie s API
  • mal by si poznať pojmy ako WebPack, NPM, Docker, Git, …
  • presah do backendu je viac než vítaný ;)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • zodpovednosť
  • čistý, rýchly a udržateľný kód
  • schopnosť prinášať efektívne riešenia úloh
  • chuť sa neustále vzdelávať v nových IT technológiách

Ponúkame

  • práca na vlastných projektoch spoločnosti (žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu, časový aj finančný budget máme vo vlastnej réžii)
  • práca s modernými technológiami. Snažíme sa naše projekty posúvať neustále vpred
  • pružná pracovná doba, homeoffice, možnosť pracovať remote
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme
  • môžeš si oddýchnuť pri hernej konzole, ping-pongu alebo stolnom futbale
  • prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a pochutiny platíme my
  • zaujímavé teambuildingy a akcie (pozri náš IG a FB účet ;))

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top