Hyperia

PPC špecialista

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané07.01.2022

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Do PPC tímu hľadáme šikovného PPC špecialistu/-tku pre projekt Tastelist.

Tastelist je globálny komunitný web zameraný na recepty a chutné domáce varenie. Cieľom je prinášať návštevníkom inšpiráciu na varenie a recepty z celého sveta v rodnom jazyku užívateľa. V globálnom merítku je Tastelist zatiaľ menší projekt, no nechýbajú mu veľké ambície :).

Koho teda hľadáme?
Do partie hľadáme šikovného PPC-čkara, ktorý prispeje svojou prácou a skúsenosťami k budovaniu a vylepšovaniu nového projektu Tastelist a jeho PPC procesov. Človeka, ktorý má chuť skúšať nové veci, testovať možnosti a hľadať tie najlepšie príležitosti. Je to zároveň skvelá príležitosť pre realizáciu vlastných myšlienok a nápadov, takže ak máš aspoň 2-ročné skúsenosti a chuť podieľať sa na budovaní projektu, poď do toho s nami:). Zároveň ti ponúkame možnosť, v prípade záujmu, pracovať z pohodlia domova.

Tvojou úlohou bude:

  • správa kampaní v Google Ads a v iných reklamných sieťach s dôrazom na ekonomický efekt
  • optimalizácia, sledovanie a pravidelné vyhodnocovanie PPC kampaní
  • analyzovanie dát
  • testovanie kreatív a formátov, hľadanie najefektívnejších riešení
  • sledovanie nových trendov a príležitostí v platených kampaniach
  • proaktívne vylepšovanie a nastavovanie procesov
  • reportovanie

Požiadavky

  • Google Ads - Pokročilý
  • Google Analytics - Pokročilý
  • Facebook Ads - Pokročilý
  • Google Tag Manager - Základy
  • Google Sheets - Pokročilý
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • dôslednosť a systematickosť pri práci
  • proaktívny prístup
  • chuť neustále sa zlepšovať a vzdelávať sa
  • logické myslenie a spájanie si súvislostí
  • analytické a strategické talenty
  • kreativita v hľadaní riešení

Počet rokov praxe:

  • na podobnej pozícii aspoň 2 roky

Ponúkame

  • práca s modernými technológiami
  • priateľský a vždy ochotný kolektív
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme (aj formou online hodín)
  • ak prídeš do officu, môžeš si oddýchnuť pri hernej konzole, VR, ping-pongu či stolnom futbale, alebo v oddychovej miestnosti. Prácu si vychutnáš napr. pri kávičke v kancelárii na dvoch 24" monitoroch, alebo na terase v centre mesta
  • zaujímavé teambuildingy a akcie (pozri náš IG a FB účet ;))