Hyperia

PHP Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané27.08.2021

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Do nášho IT oddelenia hľadáme skúseného PHP developera pre globálny projekt vo finančnom sektore. Pomôžeš nám vyvíjať naše interné systémy, ktoré zabezpečujú chod celého ekosystému od zberu dát cez štatistiky až po komunikačné kanály v podobe mailingového a SMS systému. Našimi primárnymi jazykmi sú PHP a Python. Bude skvelé, ak poznáš niektorý z PHP frameworkov (Yii2, Laravel, Symfony, ...) ale nie je to podmienka. Na ukladanie dát používame relačné, ale aj nerelačné databázy (MySQL, Elasticsearch) a na cachovanie Redis príp. Memcached. Projekty máme cez Gitlab CI/CD prepojené s automatickým testovaním a nasadzovaním. Nevadí ak ti to nič nehovorí všetko ti vysvetlíme. Stačí ak vieš pracovať s GIT-om. Nemali by ti byť cudzie ani pojmy ako OOP, MVC alebo Composer, budeš ich totiž pri svojej práci potrebovať. Integrovali sme do našej práce metodiku scrum a kanban a náš team je z toho nadšený. Ozvi sa!

Požiadavky

PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
AJAX - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
zodpovednosť
dodržiavanie termínov a dohôd
schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
motivácia sledovať a používať nové IT technológie
logické myslenie
chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa

Ponúkame

nadštandardné finančné ohodnotenie
práca na vlastných projektoch spoločnosti (žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu, časový aj finančný budget máme vo vlastnej réžii)
práca s modernými technológiami. Snažíme sa naše projekty posúvať neustále vpred
pružná pracovná doba
možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov, kariérny rast
možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
kurzy angličtiny priamo vo firme
práca v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií
prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a pochutiny platíme my

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top